Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS Ugye nem rák?

SOS Ugye nem rák?

Figyelt kérdés
Szoval van kB egy 1 hónapja 2 megnagyobbodott nyirokcsomóm a nyakamnal.Oltast kaptam (nem covid ellenit) aztán megfaztam. Ott van nem fáj és kemény.Most kB 2 órája nyulkáltam az oromban kivettem a kezem és az egyik orrjukam elkezdett elég durván vérezni. Ez elmult. Biztos hogy rák? Más tünetem nincsen. Tehát volt egy orrvérzés. Mindenkinek szép estét és jó egészséget kívánok!
2022. jan. 17. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
El kellene menni orvoshoz, mert itt egy olyan valaszolot se fogsz talalni, aki tavdiagnosztizal es vallalja, hogy az o valasza miatt lesz kesobb nagyobb problemad. Egyebkent 50% esely van ra. Vagy az, vagy nem, de doki mihamarabb!
2022. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha 50 százalék esély van rá az baj. Az nem jó. Az nagyon nem jó.
2022. jan. 17. 01:13
 3/15 anonim ***** válasza:
De az eletben mindenre 50% esely van altalaban. Vagy bekovetkezik valami, vagy nem. Viszont dokihoz tenyleg menj el, te is nyugodtabb leszel! Minden jot!
2022. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja azt el felejtettem h 1-2 éve voltam vérvételen és ott semmi gond nem volt
2022. jan. 17. 01:31
 5/15 anonim ***** válasza:

Es? Kit erdekel, mi volt 2 eve? Most kell elmenni vervetelre, irrelevans a 2 eves eredmeny.

Amugy megnagyobbodot nyirokcsomo nagyon sok dologtol lehet, jobb megnezetni, persze, de nem kell panikolni. Lehet, csak van egy kis gyulladas a szervezetedben es majd elmulik magatol.

Az orrverzest nem vennem tunetnek, konkretan kivakartad. Persze, hogy verzik, ha felserted.

2022. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ezt itt nem lehet ezek alapján megválaszolni.
2022. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a nyirokok miatt nem is panikolok. Meg az érdekel hogy a rákos betegeknek folyton vérzik az orra vagy csak így 1x?
2022. jan. 17. 10:22
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyalj ezen. Teljesen rossz az irány, amiben gondolkodsz, ezt így nem lehet megválaszolni.
2022. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak azért mert még nem parázok, mert a nyirokcsomókrs van indok kaptam oltást aztan rögtön rá megfaztam de a orrvérzés miatt nemtudom mennyire kell aggódni. Tehát egy orvérzéssel meg nem orvoshoz menni. De amugy kB 1, 5éve 1x-sem vérzett az órom.
2022. jan. 17. 10:37
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egy orrvérzéssel senki sem megy orvoshoz, rákra meg nem igazán ez a jellemző, de volt arra példa, hogy így derült ki, ez viszont így megfoghatatlan. Oltás után meg simán hetekig lehetnek nyirokcsomó duzzanatok.
2022. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!