Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Előfordulhat hogy az COVID...

Előfordulhat hogy az COVID antigén gyorsteszt nem mutatja ki a fertőzést?

Figyelt kérdés
Tipikus COVID tüneteim vannak, kb. fél éve voltam beoltva. Csináltam egy antigén gyorstesztet ami negatív lett. Előfordult esetleg valakivel hogy a gyorsteszt negatív lett, a PCR teszt meg mégis kimutatta a fertőzést? Elsősorban saját tapasztalatok érdekelnének.

2022. jan. 18. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha negativ a gyors, attol meg a pcr lehet pozitiv. Aztan az is lehet, hogy nem covid..


Mikor kezdodott a betegseg? Nekem egyebkent az elso tunetek megjelenese utani 4. napon lett csak pozitiv a gyors teszt. Volt itthon par, igy kivancsisagbol tesztelgettem magam tobbszor is.

2022. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyálteszt kétszer lett negatív (péntek reggel és este). Szombat estére egy orrbadugós lett pozitív.

Úgy hallottam omikronnál ez egészen gyakori, gyakorlatilag minden tünetnél azt kell feltételezni, hogy Covid, ha nincs PCR teszt.

2022. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este kezdődött. Csináltam egy gyorstesztet ami negatív lett.
2022. jan. 18. 17:17
 4/8 A kérdező kommentje:
A PCR tesztet megcsinálják ingyen ha elmegyek dokihoz?
2022. jan. 18. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívtam a házidokim (Covidosan ne menjél személyesen). Nem küldött el PCR-re, bemondásra elhitte, hogy pozitív lett a gyorsteszt, és mondta, hogy maradjak otthon jövő hétig.
2022. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hivd fel, semmikeppen se menj el most hozza.
2022. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hatosagi pcr tesztet, ingyen, a haziorvos rendelhet el.


Vagy kimegy egy tesztelo auto, vagy neked kell elmenned vhova. Nekem tavasszal a helyi mentoallomasra.

2022. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha majd valaki olvassa később.

Nekem 6 különböző márkájú antigen tesztem lett negatív két hét alatt.mar nem bírtam a tünetekkel 10nap elmentem pcr az pozitív

2022. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!