Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hete tartó tompa fejfájáss...

Két hete tartó tompa fejfájással forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Reggel már fejfájással kellek, gyogyszer hatasara elmulik kis idore de estere visszater.

Iszom elegendo vizet, covidos nem vagyok, nem stresszelek, es soha sem volt meg ilyen velem hogy minden nap fajt volna a fejem huzamosabb ideig.


Egyebkent nagyon tompa fajdalom, nem erosodik, nem luktet, nem is igazan gatol a napi teendoim elvegzeseben, csak frusztralo picit es aggodom hogy nehogy valami betegseget jelezzen.


Milyen orvoshoz erdemes egyebkent ilyennel menni?


2022. jan. 18. 22:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Alapvetoen ezelott amikor fajt barmikor a fejem az mindig nagyon eros, kibirhatatlan fajdalom volt, ezert is olyan fura hogy most ilyen "gyenge" de folyamatos..
2022. jan. 18. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem, nekem is napok óta hasonlóan fáj, én sapka nélkül mászkáltam kint szerintem homloküreg fájhat neked is esetleg vagy huzatot nem e kaptál véletlen?

Nekem máskor még akkor fájt sokat a fejem, mikor volt rossz fogam.

2022. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ennél jobban fajt november végén, 2 hétig is. Akkor olvastam tenziós fejfájásrol


De végül is lehet, hogy csak rossz alvó póz miatt volt

2022. jan. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!