Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyérrel együtt lehet...

Aranyérrel együtt lehet élni,ha nem használ semmi kenõcs ěs fáj,kidudorodott?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de minek szenvednél?
2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van aki együtt él vele, van aki megoperáltatja.
2022. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel együtt lehet élni, a kérdés az érdemes-e?

Egy hónapig szenvedtem + szerintem 15.000+ Ft ot rákentem,beszedtem,kúpoztam stb. mire rászedtem magam, hogy elmenjek dokihoz. 20 perc alatt megvolt a műtét azonnal és 2-3 nap után nem is éreztem, pedig kettő trombózisos eret is kiműtött..Soha nem leszek ilyen hülye, hogy eddig húzzam és szenvedjek feleslegesen( lekopogom, talán nem lesznek újak).

2022. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Aranyér mutet: utana lehet, inkontinencia problemad lesz, azt megint muteni kell, már ha lehet.
2022. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

A vegbelnyilas korneyki erek finom kiparnazzak, szabalyozzak ott a záródást.

Nekem pl. most enyhe szekletinkontinciam van, es még meg se mutettem! Aranyer miatt van szerintem. Vagy nem tudom, de par hete egyre gyakrabban barna maszatolas van bugyimon hatul, ugy,hogy megmosom pedig wc utan!

49/N

2022. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!