Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladásnál mennyi...

Arcüreggyulladásnál mennyi ideig tartott nektek a láz?

Figyelt kérdés
2 napja kapart a torkom, tegnapra már nagyon fájt és hőemelkedésem lett, ma reggelre brutálisan fájt a torkom és hőemelkedés/láz társult mellé, és a fülem is fáj amikor nyelek. Voltam dokinál azt mondta kicsit piros a torkom de valószínű arcuregbe van lerakodva a váladék, ugyanis sok slejmet(zöld,néha kicsit zöldes véres) köpök de nem lentről jön, mert egyet sem köhögök hanem a torkomon folyik le. Nálatok meddig tartott a láz? Estére megy fel nekem eddig max 38.3 volt tudom hogy az nem sok de én már 37.3-nal megfagyok, ráz a hideg és a közérzetem nagyon rossz.

2022. jan. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
4 nap.
2022. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pihend ki, nekem is 4 nap volt, de visszafordult, most másodok hete szobafogság, és antibiotikum lett a vége. Vedd komolyan másképp akuttá válik ami rosszabb..
2022. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam rá már antibiotikumot, azt szedem most.
2022. jan. 20. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!