Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pulzus csökkentő gyógyszertől...

Pulzus csökkentő gyógyszertől az elmúlt hetekben rosszul érzem magam ? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már bejelentkeztem az orvoshoz, addig is tapasztalatokra lennék esetleg kíváncsi. 4 éve szedek Concor gyógyszert a pulzusom csökkentsére. Az elmúlt hetekben muszáj voltam kihagyni 2-3 napokat, különben légszomjtól majd megfulladtam az alacsony pulzusom miatt. Elkezdtem feleket szedni, de még így is összeomlik a pulzusom. Tudom, hogy a béta.blokkolókat nem szabad abbahagyni egyik napról a másikra, ezért is próbálom szedni, míg jövő hétig nem találkozok a kardiológusommal. Nektek már volt hasonló ?

#gyógyszer #szív #Concor #béta-blokkóló
2022. jan. 22. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Rosszul ugyan nem vagyok, de nekem is képes tőle nagyon le csökkenni a pulzusom. Bisoprololt szedek. Nekem a vérnyomáscsökkentő mellé írta a doki. Néha azt gondolom, hogy nekem ezt nem is kéne szednem. Reggel felébredek, 50 alatti pulzussal, néha 45-46, és ezt még gyógyszerrel csökkentsem. Igaz, bizonyos helyzetekben, fel tud szökni magasra. Nemrégiben az orvosnál 135 volt. Itthon gyakorlatilag mindig jó, így tanácstalan vagyok
2022. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Volt nálam Betaloc miatt, még nagyon fiatalon. Szedtem, de mivel akkor jártam sokat sportolni, a gyógyszer meg nem engedte a pulzust felmenni, ezért rosszul voltam, abbahagytam 1 hónap múlva, letettem és kész, utána semmi bajom nem volt.
2022. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!