Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az elmúlt egy év során több,...

Az elmúlt egy év során több, mint 200. 000 forintot kellett elköltenem lázcsillapítóra és gyógyszerekre, vitaminokra, ez normális?

Figyelt kérdés

Kivéve a július, augusztus, mert akkor anyámnak nincs iskolája... Június levégén még egy hétig nyomtam 39 fok feletti lázzal...


Most n is 2 hete elkaptuk az influenzát, rá 2napra még egy hétig tartó hasmenés társult hozzá, arra is kellett gyógyszer... Hétvégen kezdtem jobban lenni. Hét elején megkezdte megint. Csütörtökre belázasodtam és nyelni nemt udok, annyira fáj a torkom, tüsszögök, folyik az orrom...


Így megy ez évek óta, mióta 2013-ban elkezdett itt tanítani. Természetesen kicsinál érte, orvoshoz nem enged, 39 fokos lázzal hasmenéssel is behajt, lásd. múlt hét. Kezet nem mos, szarszaga van, azt mondta ez velejár, kikéri magának. Gyakorlatilag meg nem enged orvoshoz, meg múlt h~t szerdán reggel nyugtatót kevert az utalomba, mert az a gxógxír a hasmenésre... 16-17 éves koromban hetekig csinálta, volt, hogy lefogott a 120 kilós apám és lenyomta a torkomon a Xanaxot 16 éves koromban és röhögött, hogy kidőlök.


Folyamatosan vitaminokat szedek, fertőtlenítek, zitokban szellőzetetek,, törölgetem a kapcsolókat, kilincseket, mert nem mos kezet... A főztjét se szívesen eszem, de rám erőlteti.


A kérdés nem kitaláció, börtönben lenne a helyük, ha a rendőrség normális lenne.


2020. febr. 29. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Neked a szellemi állapotod romlik inkább, de nagyon súlyosan.

Amúgy reménykedj: ha ilyen car az immunrendszered, akkor úgyis mindjárt elkapod a koronát és jó eséllyel feldobod tőle a pacskert. Legalább megszabadulsz tőlük.

2020. febr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Hülye kis trollocska!

Ki engedtek a pszichiátriáról?

Nem volt hatásos a kezelés!

2020. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hozd össze anyádat a stalkoló bustsofőrrel! Win-win... :-DD
2020. febr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Hány éve írod ezt mindig ki és hányszor de hányszor ajánlottak segítséget, segítő szervezetek elérhetőségeit stb a kommentekben?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne a koronával meg mással foglalkozz hanem a segítségkéréssel.
2020. febr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Helyi családsegítőt is hívd fel és mondd el mi a helyzet vagy írj nekik e-mail-t, remélhetőleg van e-mail címük.

Rövid e-mail-ben a rendőrségnek is megírhatod a dolgot (így írásban jobb). Azt is le szoktad írni kérdéseidben, hogy vernek és nem engednek sehova, nem engednek orvoshoz stb, ezt is le kell írni.

2020. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha írsz egy e-mail-t a rendőrségnek, akkor azt nem fogja látni senki, arról nem értesül senki, addig amíg meg nem keresnek és akkor elmondhatsz mindent nekik.
2020. febr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint te????????? Pszichésen van bajod, már százszor leírtuk!!!
2020. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan lehet kiváltani gyógyszereket, ha nem engednek orvoshoz, akkor nem írhatják fel. Bár egy múltbeli kérdésnél anyuka egyszerre volt gyógyszerész meg tanár egy iskolában.

Ha ez a helyzet, amiket leírtál kérdésben (meg sok éve írsz) akkor e-mail annak a szervnek amelyet említettem, nekik ki kell vizsgálniuk az ilyet. Vázold a problémát (személyi szabadság korlátozása stb).

2020. febr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!