Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok tuti esély van...

Mit gondoltok tuti esély van rá,hogy hányni is fogok?

Figyelt kérdés
Este 7 óta fáj a hasam,nem folyamatosan elmúlik aztán megint fáj,most az előbb már ment a hasam is.Ebböl vajon hányás is lesz vagy megúszhatom?A fiam volt benne ilyen hányás hasmenésben, de ő előbb hányt majd 2 nap múlva jelentkezett a hasmenés.Nagyon félek a hányástól,jó lenne megúszni,aludni sem merek annyira félek.

2022. jan. 22. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy vírus? Nem gyomorrontás? Mert akkor felül akar először kijönni, nem alul, és ha már eljutott a kártékony anyag alulra, akkor már nincs minek kijönnie felül. Nincs valami emésztést segítő vagy savcsökkentő gyógyszered otthon? Szívjál mély friss levegőket a nyitott ablaknál, az segít az emésztésben.
2022. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hányingered, akkor nem
2022. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Talán írd be a Google be hogy : omikron tünetek.


Ja és hogy 2022 január.


Esélyes hogy covidod van. (koronavírus =covid =omikron)

2022. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es remélem neked van igazad.De van savlekötőm rennie,érzem is a savamat,akkor abból veszek be.Én úgy gondolnám a vírus miatt van,egy csomó mindenki most beteg itt ahol én lakom,az oviból is sokan hiányoznak,azt mondta az orvos hányás,hasmenés járvány van.köszönöm mindkettőtöknek válaszát.
2022. jan. 23. 00:03
 5/13 anonim válasza:
100%
Nekem az szokott segíteni, ha gyömbért eszek (port, vagy rendesen meghámozott gyömbért). Nekem ez pszichésen is és fizikailag is segít, hiszen a gyömbér köztudottan csökkenti a hányingert. Jobbulást neked!
2022. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?
2022. jan. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aránylag jól,néha bele bele fájdul a hasamba meg így morog,bevettem egy Renniet mert a savamat is érzem.
2022. jan. 23. 00:10
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Bár az egyik előző hozzászóló omikronnal riogatott, szerintem pont nem az. Én most kaptam el, pont egyedül emésztési panaszaim nincsenek.


Hányás ellen nekem az szokott furcsa módon beválni ha sokat iszok. Nálam ilyenkor nagyobb valószínűséggel folyik ki az egész lent gyorsan, minthogy feljöjjön.

2022. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem hogy omikron,amúgy 2 hónapja voltam covidos.Nem tudom ilyen rövid idő alatt ellehet e újra kapni.
2022. jan. 23. 00:15
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

Okostojások: épp tegnapelőtt (csütörtökön) olvastam normális helyen, hogy az omikron durván okoz hasmenést, hányingert, a tüdőgyuszi kevésbé esélyes mert odáig nem jut le.


Ezért írtam hogy ne találgassatok, hanem Google-Ben rákeresni egy friss infóra!


És Kérdező : jobbulást kívánok!


De ha extra rosszul lennél, akkor ugye tudod hogy 112!

2022. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!