Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedhetem már vajon ezeket a...

Szedhetem már vajon ezeket a készítményeket?

Figyelt kérdés

Novemberben voltam covidos, enyhe tünetekkel. Vérhígítót nem szedtem.


Szedhetem-e a Calcitriót, amely tartalmaz kalciumot, k2-t, és d3-at?


Most találtam rá véletlenül, hogy a kalcium és a k2 vérzéscsillapító hatású, így most nem merem szedni. Pedig kellene, mert változókorban vagyok.


Egy orvost megkérdeztem itt a neten, azt mondta szedhető orvosi konzultációval. De ez egy vény nélkül kapható étrendkiegészítő, és most ezért menjek a háziorvoshoz, ilyen vírusos helyzetben?


Tulajdonképpen nem értem, most már mindig azt kell figyelnem, hogy milyen ételt, étrendkiegészítőt szedhetek, melyben nincs olyan vitamin, ásványi anyag, melynek vérzéscsillapító hatása van? Csak azért, mert covid alatt nem szedtem véralvadásgátlót?


Lassan 3. hónapja, hogy covidos voltam, és még mindig vigyáznom kell a vérrögképződés miatt? Meddig?


2022. jan. 24. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedheted minden gond nélkül! :)
2022. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szedheted, de ugye mennyivel jobb lenne gyógyszer nélkül élni. Mit gondolsz miért van egyáltalán betegség?
2022. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, ezek csak étrendkiegészítők. Nem kötelező a szedésük.
2022. jan. 24. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy orvost megkérdeztem itt a neten, azt mondta szedhető orvosi konzultációval."


Akkor ez a válasz.

Egy doki jobban tudja, mint a gyik népe.


"most ezért menjek a háziorvoshoz, ilyen vírusos helyzetben?"

Nem, fel is hívhatod.


Kicsit az az érzésem, hogy azért tetted fel a kérdést, hogy neked tetsző választ kapj.

2022. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!