Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 napja vagyok beteg, tegnap...

4 napja vagyok beteg, tegnap lett pozitív a covid tesztem, mire számíthatok? 26 éves vagyok. 99 a veroxigen szintem.

Figyelt kérdés
Kohogok, gyenge vagyok, éjszaka ráz a hideg izzadok, faj a hátam meg picit a mellkasom is de meg a derekam is. folyik az orrom nagyon, faj a torkom enyhén, most pedig a kozerzetem sem jó a fejem olyan mintha nem is lenne a nyakamom szedulok. Lesz ez súlyosabb is? Kórházba kerülök? Lélegeztető gep?

2022. jan. 25. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Először is nyugodj meg, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni!

Kapcsold ki a gépet, ne fáraszd a szemed a képernyő fényével, ehelyett inkább csukd be a szemed és pihenj. Hallgass zenét, filmet, relaxációt, bármit ami kikapcsol. Konzultálj az orvosoddal, ha úgy érzed súlyosbodnak a tünetek, de ne aggódj, minden rendben lesz.

Gyógyulj meg hamar!

2022. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Akár influenza is lehetne a tüneteket olvasva. Mégis miért kerülnél kórházba, lélegeztetőgépre? Van más betegséged? Azok akik meghaltak kovidban mindnek volt egyéb más betegsége is.
2022. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ugyerzem nem kapok levegőt, de a szaturaciom jó, 2 eszkozom is van mind 2 annyit mutat.
2022. jan. 25. 15:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezték, csak nem válaszoltál, hogy melyik kockázati csoportba tartozol? Túlsúlyos cukorbeteg vagy?
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pánikolsz és amiatt nem kapsz levegőt
2022. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva ilyenkor már nyomhatod a melót ezerrel a munkahelyen.
2022. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha lélegeztetőgépre kötnek, 100% hogy meghalsz, úgy hogy azt inkább kerüld el (hacsak nem akarsz tényleg meghalni).
2022. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se cukros se túlsúlyos
2022. jan. 25. 20:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokan így vészelik át, tüdő-, hát-, végtag-, bőrfájdalmakkal, gyengén. Amíg a véroxigénszinted jó, és nincs olyan érzésed hogy abnormálisan nagy a baj, addig csak nyugi és pihenj.
2022. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minek nézegeted a szaturációdat? Szerintem kicsit hipochonder lehetsz, engedd el, nem hiába 10 évet tanulnak az orvosok.
2022. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!