Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet?Mi lehet az oka?

Mitől lehet?Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött a szédülés tudom az eszén de elszèdülök mintha nem is ebbe a világba lennék.Az éjszaka rosszabb a sötétbe egy két órát kínlódok mire eltudok aludni, rám jön valami furcsa szédülés,lever a víz utána kiráz a hideg,becsukom a szemem olyan mintha meg lenne dagadva a szemem,olyan mintha valamiért meg ilyednèk el önt valami furcsa remegés.Agyi CT rendben, vér vizsgálat rendben!

2022. jan. 25. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Szembetegseg
Pánikbetegség
Szorongás
Mentális betegség
4 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fiu vagy lany vagy?

Az tudatalattid tud "mokas" lenni. Siman betudod kepzelni ezeket magadnak es utana annal rosszabb.

Ezt hivjak amugy panikbetegsegnek kialakulhat sok mindentol. Ha energiaitalizol javaslom hagyd abba egy ideig. Nekem haverom napi 6-8 dobozzal ivott meg vagy fel even keresztul utana rendkivul fajt a szive es panikrohamai lettek. Aztan vagy 3 honapra ra miutan felhagyott az energiaital ivasaval teljesen meggyogyult.

2022. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi!"lány"34vagyok.Nem iszom energia italt és sose volt pánikbetegségem.Ez Jan 3-án kezdődött egész héten rosszul voltam szèdültem, hányingerem volt és a közérzetem is nagyon rossz volt.Pènteken még rosszabbul lettem akkor már el zsibbadt a balfelem is ezért mentem orvoshoz.Agy CT,EKG, Vérvétel minden negatív! Utánna héten közérzetem már jobb volt a szédülés közbe rám jött még most is rám jön.Aludni már félek lefeküdni becsukom a szemem és arra ébredek hogy nagyon szédülök,lever a víz utána kiver a víz és ilyen furcsa remegés fut át rajtam és sokszor olyan jut eszembe hogy fogalmam sincs honnan,akkor még ott a szívdobogás amikor végig fut az a valami rajtam.
2022. jan. 25. 21:31
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen ezt hivjak panikrohamnak. Psziho doki tobbet fog tudni segiteni mint en. De ez agyban dol el igy ezt sajnos csak te sajat magadnak tudod a legjobban megoldani.
2022. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Vagyis lever a víz utánna ráz a hideg.Esetleg keringési zavar,vagy szembetegsèg nem lehet?
2022. jan. 25. 21:36
 5/19 A kérdező kommentje:
És ez így hirtelen kialakul?A pánikbetegség?
2022. jan. 25. 21:37
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem. Ha keringesizavarod van az teljesen mas. A szembetegseg is hisz nem latnal vagy folyamatosan fajnanak a szemeid. Attol is fajhat a szemed amugy ha faradt vagy. A panikbetegseg nem hirtelen alakul ki csak nem veszed eszre eloszor. Folyamatos stressz, sok gond ezek siman okozhatjak es egyszeruen beleorulsz egy ido utan.

Siman betudod kepzelni hogy beteg vagy es sajnos ha tulerosen bekepzeled elobb utobb az is leszel.

2022. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6 köszi! Azért gondolok a szemre mert távolabb homályosan látok,és igen szokott fájni már három napja fáj esténként fájdalom csillapítot veszek be és elmúlik.Ez szédülés nem tudom mitől van meg a végig fut rajtam valami! Olyan a szédülés hogy egyszer csak jön,máskor pedig mintha valami elboritaná a fejem.
2022. jan. 25. 21:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel ahogy irtad hogy nem alszol a faradtsagtol siman fajhat a fejed es a szemeid is. Ha messzire nem latsz az "normalis" hisz sajnos romlik az ember szeme javaslom menj el szemeszetre vizsgaltasd be a szemeidet hogy hatha kell szemuveget hordanod. Szedulni azert is szedulhetsz ha hirtelen felallsz es a veredben levo cukorszint tul alacsony. Javaslom ha csak 1 csokit is vagy szolocukrot de egyel meg.
2022. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De tudok aludni!A probléma pl este 10+kor lekapcsolom a tvt egyszerre nem tudok elaludni mondjuk eddig húsz perc után aludtam ez most át ment két-három órába és addig ez zajlik le bennem!
2022. jan. 25. 21:55
 10/19 anonim válasza:
Szia. Olyan ez a szedules, mintha lebegnel, hullamozna a tested? Nekem is ez van es azert mert nagyon szorongok.
2022. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!