Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alkoholt szabad fogyasztani...

Alkoholt szabad fogyasztani lázas beteg embereknek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem szedsz gyogyszert akkor siman. 1-2 keritesszaggato szilva palesz azt kutyabajod
2022. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem elég hogy jobban száradsz, még jobban dehidratálod magad. Okos magyar, igyon csak lázasan akinek ennyi esze van.
2022. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Már akinek van kedve inni lázasan.
2022. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Jajj 2es Professzor úr... tuti hogy te soha se fogyasztasz fehér kenyeret mert az milyen rossz meg soha se eszel szalonnát meg kolbászt mert az rákkeltő és csakis csak bio ételt fogyasztasz mert vigyázol az egészsegedre és mindenki idióta rajtad kívül aki nem így gondolkozik :(

Hát bocsi hogy az ősrégi magyar szokások hasznosabbak minthogy bevegyek 20 féle gyógyszert 1 enyhe kis belázasodásra. Az alkohol fertőtlenít elpusztítja a baktériumokat amik a betegséget okozzák. Nem azt mondtam hogy rúgjon be halálra hanem hogy igyon 1 illetve 2 felest. De szerinted ezerszer többet ér ha begyógyszerezi magát azt kész majd meggyógyul.

Alapjáraton azért lázasodsz be mert az immunrendszered felveszi a harcot..

2022. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Alapjáraton egészségesen kellene étkezni és vitaminokat szedni, plusz gyógynövényeket is használni. Az alkohol 70 % felett lehet fertőtlenít, de attól hogy megiszol 2 felest, semmi sem fog változni csak kiszáradsz, plusz feleslegesen terheled a szervezeted.
2022. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezés nálad tág fogalomnak számít. Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy amik több száz éven keresztül beváltak azok 21. sz.-ban hirtelen mérgezőek és megölnek.

Nyílván ne éjjel nappal zsírt egyél meg ne csak zöldséget. Egyél rendesen mindent. Az alkohol nem fog kiütni és nem is fog meggyógyítani egyből de hasznosabb mintha gyógyszereznéd magad a láznál.

Én jobban bízok a régi étrendben amivel a nagy szüleim is 100 évig eléltek mintsem ezekbe az agyon vegyszerezett szarokba amit rátok erőltetnek hogy bizony az milyen egészséges.

2022. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig régen ez egy bevált módszer volt. Lefekvéskor 2-3 feles, jól betakarózni, és reggelre szinte eltűnik a betegség. Víz legyen az ágy mellett!


Még gyerekeknél is alkalmazták(kb 10-12 éves kor felett), persze náluk kisebb menyiségben.


Egyszer-kétszer én is csináltam mikor beteg voltam, innen tudom hogy működik. Jó persze nem 40fokos láznál!

2022. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Az alkohol kb. ugyanarra jó, mint a sós vízzel gargalizálás vagy a mézes tea vagy a gyömbér.


Enyhe megfázást tud gyógyítani. Súlyos megbetegedésnél csak ront a helyzeten, mert ahogy a második válaszoló is írta, jobban kiszárít. Idősebb korban pedig nagyon gyakori, hogy egy, amúgy kb. semmi betegséggel, azért kerülnek kórházba emberek, mert kiszáradnak, ahol infúziót kapnak. Szóval negyven-ötven év felett én azért óvatosan javasolnám az alkoholt és helyette mézes teát innék, ha ragaszkodsz a természetes gyógymódhoz.

2022. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!