Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire gyakori a koronavírus...

Mennyire gyakori a koronavírusnál az újrafertőződés?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm tavaly ilyenkor lett covidos, enyhe tünetekkel atvészelte, de sokáig pozitív volt a tesztje.


Illetve kapott egy oltast novemberben Pfizer.


Mennyi az esélye hogy újból beteg lesz? Illetve nektek van erre tapasztalatotok?



2022. jan. 26. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Minden esély megvan rá.


Egy oltás nem sokat ér, de ha 3 lenne benne akkor is minden esélye meglenne pozitív tesztet produkálni.


Az oltás inkább csak azt gátolja meg, hogy a szervezetben túlzott "galibát" okozzon a koronavírus.

2022. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha beoltatta magát, akkor legyengítette az immunrendszerét, ha nem oltatta volna, akkor extrém ritka az újrafertőződés: "az eddig beérkezett adatok szerint extrém ritka, hogy valaki kétszer is elkapja a SARS-CoV-2-es koronavírust." [link]
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Simán. Szomszédom kb. 6 hónap különbséggel volt 2x is beteg (még az oltások előtt)
2022. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Az újrafertőződésnek ugyanakkora, mintha nem esett volna át és nem oltatta volna be magát. Se az átesettség, se az oltás nem képes láthatatlan energiapajzsot vonni a test köré, amiről lepattannak a vírusok.


Annak, hogy újra beteg legyen, annak az esélyét csökkenti az, ha az immunrendszer már találkozott a vírussal (akár oltás, akár fertőzöttség miatt), hiszen már egyből felismeri a kórokozót, és hatékonyan tud küzdeni ellene.

2022. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké újrafertőződhet, de nem lesz annyira beteg?
2022. jan. 26. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: a szomszédom az 1. esetben rosszabbul volt, de nem lett post covidos, a 2. esetben az akut szakaszban nem volt olyan rosszul, de azóta sincs teljesen rendben.
2022. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyakori. Aki hajlamos rá, sűrűbben elkapja, ugyanúgy mint az influenzánál, náthánál is.
2022. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Gyakori!

De el tudod képzelni, hogy lesz idő amikor minden ember tökéletes egészségben élhet?

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

2022. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8.

Ézsaiás még nem tudott a koronáról.

2022. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as, miért kell mindenhová ezt a vallásos maszlagot nyomatni? Írtak egy mesekönyvet, amibe beleírtak dolgokat minden témában, aztán a

valláskárosultak nyomatnak belőle részeket és ráhúzzá minden témára, belemagyarázva.

Egyébként meg semmi hatalmas nincs abban a gondolatban, hogy nem lesz mindegyik ember egészséges. Elég evidens, én kijelentem, hogy ez soha a jövőben az emberiség során nem lesz így. Én vagyok az új Nostredamus és majd 3500-ban hivatkoznak rám?

2022. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!