Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pozitív lett ma a covid...

Pozitív lett ma a covid tesztem, elég hétfőn jelenteni az orvosnak?

Figyelt kérdés

Ma volt időpontom covid tesztre, ami pozitív lett, és emiatt fel kellene hívnom a házi orvosomat -a papír szerint haladéktalanul- , de az orvosom csak délelőtt 11-ig rendelt, és így már nem tudom őt elérni telefonon.

Ebben az esetben elég lesz hétfőn telefonálni, amikor legközelebb rendel, vagy valamilyen módon mindenképp el kéne érnem még ma, mert fontos, hogy a mai nap legyen jelentve neki az eredmény?



2022. jan. 28. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos. Sőt, ha nem akarod, akkor nem is kell szólnod neki. Melóhelyen nekem is azt mondták, hogy azonnal szóljak neki. De minek? Úgy se tud mit csinálni. Csak amiatt telefonáltam neki, hogy majd igazolja le a betegszabadságot. Kb. 1 héttel később szóltam neki, nem mondott semmi olyat, ami releváns lett volna.
2022. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz hétfőn szólni
2022. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok, mivel nem dolgozom hétvégén, majd hétfőn hívom, hogy vegyen fel táppénzre.
2022. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!