Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 2 hete fáj a bal combom,...

Kb 2 hete fáj a bal combom, olyan, mintha belül az ereim fájnának. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2 hete érzem, hogy fáj a bal combom. Nem olyan, mint az izomláz és nem is olyan, mintha meghúztam volna, nem is a csont fáj. Azt érzem, mintha az ér fájna benne. Sajnos elég sok visszértágulat van a bal combomon (hajlamom van rá), és úgy érzem, mintha azok fájnának. Lehetséges ez? Vagy esetleg trombózisom van?

19/L



2022. jan. 31. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Lehet megfáztak az izületeid.Izület gyuladás esetleg
2022. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a combban nincs ízület, ott ahol nekem fáj. Nekem tényleg olyan, mintha az ér fájna. Köszi a válaszod!
2022. febr. 9. 23:58
 3/3 A kérdező kommentje:
A probléma azóta sem múlt el, voltam orvosnál, kiderült, hogy rugalmatlan az érfalam. Most kaptam rá ilyen vény nélkül szedhető érfal erősítőt és jobb a helyzet.
2022. máj. 24. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!