Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erősebb szagú izzadás és a...

Erősebb szagú izzadás és a bélrendszer betegsége között lehet összefüggés? Azt vettem észre, hogy amióta a hasam fáj ami olyan mintha a beleim "fájnának" azóta megváltozott az izzadságszagom.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Inkább attól, mit ettél, ittál. Ez amúgy a bélproblémákat is magyarázhatja.


Asszem a kiválasztás 1/3-a a bőrön keresztül történik, de ha rosszul emlékszem, valaki javítson ki. :)

2021. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja. Ha gyulladás van a szervezetedben, megváltozik a testszagod. Márpedig amit írsz, az erősen gyulladás-gyanús.
2021. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Erosebb szagu izzadas inkabb idegi eredetu ... nem mellesleg a belproblemak okozoja is lehet idegi eredetu.
2021. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

A sok szénhidrát és a hús rendkívül kellemetlen.

Én elhagytam a fehér lisztes dolgokat ,a cukrokat és csak minimális csirke húst eszek. Azóta magamon sem érzem pedig volt sajt szag rendesen

2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amit a máj nem tud méregteleníteni, az jön ki a bőrön. ha fokhagymát eszel, a fokhagymaszag. ha gyulladás van a szervezetben, akkor a bélrendszer terhelődik, és a máj. akkor jön a bőr. és igen, próbáld ki, hogy diétázol, valamit fajta ételt kihagysz pár napra, ahogy írták, cukrosat, vagy fehérlisztet, vagy húst, ha az egyiktől nem múlik, akkor egy másik félét is.... és vársz és figyelsz. orvoshoz menni esélytelen.
2021. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet hogy így jelez a testem...

40 évesen.. Régebbi ultrahangon megemlítve volt egy kis májnagyobbodásom.

Figyelni fogom a kihagyásokkal sikerül-e a normálisabb állapot.

2021. ápr. 8. 23:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írtak előttem, de ki kell egészítenem. Az áteresztő bél szindrómának egyik első tünete az erősebb szagú verejtékezés. Ez annak tudható be, hogy a gyulladás leküzdésére a mellékvesekéreg őrült módon nyomja a kortizol nevű stresszhormont.
2021. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez megállapítható egy vérvételből?

Azon gondolkoztam, hogy az iskolában tornaórán alig volt szagunk, a testünk évek múlva váltotik.

Szeretném leküzdeni, mert amikor sportoltam nem volt ilyen nagy baj, most meg nem is mernék csapatsportot vállalni.

2021. ápr. 9. 19:41
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
És mire mész, ha papírod lesz róla? Az nem fog megoldani semmit, csak az életmódváltás.
2021. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azért jó tudni merre induljon el az illető és a vérképpből sok dolog kiszűrhető milyen életmódváltás kellene.
2021. ápr. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!