Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőröntgen köhögés miatt?

Tüdőröntgen köhögés miatt?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok! Ezzel kezdeném, és aggódok.

Épp most műtöttek bódítással (nőgyógyászati) majd mielőtt bementem, nagyon sírtam, szóltak fújjam ki az orrom,mert bent marad.

Mikor rám rakták a maszkot, szóltak nyeljek egy nagyot! De épp hogy tudtam nyelni egy kicsit, már aludtam is.

Mikor felkeltem mondták, hogy csinálnak egy tüdőröntgent, mert köhögtem altatás alatt és felkeléskor is.

Azóta egyszer sem.

Bejött egy orvos meghallgatta a tüdőm, azt mondta nem hall tüdőgyulladásra utaló jelet. Az volt az első kérdésem, nem-e kaptam embóliát. Azt mondják, dehogyis.


Most várom vigyenek röntgenre. Elvileg ez egy protokoll hogy mindent megnézzenek tutira.

Nem tudom mire számítsak. Ha gond van, mi lehet a gond?

Decemberben voltam covidos, akkor köhécseltem, de ennyi. Azóta sem!


Segítsetek érdemben ha tudtok :( nagyon félek



2022. febr. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt ki a bánat tudna segíteni szerinted?

Az orvosok nem a gyakorin rendelnek.

Bízd magad az orvosokra. Biztosak akarnak lenni,

hogy mitől köhögtél. Lehet slejm letapadás, lehet bármi.

Akár covidos utóhatás.

Ne pánikolj.

Aki neked itt "orvosi" tanácsokat ad, az szélhámos.

2022. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudunk itt segíteni, az ottani orvosodat kérdezd erről, inkább nyugodj meg, egy mellkas röntgen nem a világ vége.
2022. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem orvosi tanács. Esetleg egy kis megnyugvás! Mert félek… eddig is féltem.. így most mégrosszabb.
2022. febr. 1. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gáz, altatás után szoktak ilyenek lenni.
2022. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódj. Azért visznek, hogy làssàk minden oké. Örülj, hogy visznek, és rendesen ki vagy vizsgàlva.
2022. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!