Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a Pfizer ennyi nőnél...

Ha a Pfizer ennyi nőnél felborítja a ciklust, miért javasolták ezt kismamáknak/gyermeket tervezőknek?

Figyelt kérdés
Mielőtt felmerülne a kérdés: nem kamu cikkekből szereztem az információt. Kollégák, ismerősök, rokonok számoltak be erről a jelenségről. Unokatesóm 22 éves, októberben kapta az oltást, és azóta nem jött meg neki. Több kolléganő mondta, hogy nekik össze-vissza jön meg, mióta megkapták a Pfizert. Legjobb barátnőm szintén nem menstruál hónapok óta mióta beadatta, ergo jelenleg nem termékeny, pedig kisbabát akarnak a párjával. Kérdésem: MIÉRT ENGEDIK EZT?

2022. febr. 2. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Sinopharm okozott problémát. Tavaly május óta egy kínlódás.
2022. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A többi is felboríthatja a ciklust. Amúgy egyszerűen azért mert nem garantált, hogy bezavar, nincs olyan mellékhatása ami hosszútávon befolyásolja a dolgokat, se a mamára se a babára nem káros.
2022. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Fertőzés is ezt csinálja sokaknál


Ez egy nagyin jól kitalált virus

2022. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Fűnyíróelven használják most ezeket az oltásokat. Kísérleti oltások de semmiféle ellenjavallat nem létezik. A mellékhatásokat nemhogy nem veszik számításba de még cenzúrázzák is. Én csak azt nem értem hogyan kötelezhetik, még ha valaki önként veszi fel is vakon repül vele, de oké válallja. De hogy ráerőszakolják mindenkire akarata, állapota ellenére én nem értem ezt az egészet ami most folyik. Soha ilyen még nem volt egy gyógyszerrel sem ezelőtt.
2022. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, az én ismerőseim között nincs ilyen mellékhatás. Miért mindig csak az oltáselleneseknél jön elő mindenféle probléma?
2022. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem vagyok oltásellenes és az a 10-12 nőismerősöm se, akiknek problémájuk van az oltások óta.
2022. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért, szerinted ha az oltástól felborul, akkor egy jó kis covid fertőzéstől nem? A fertőzés sokkal több nőnek b.a szét a ciklusát, mint az oltás.
2022. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A fertőzés nem kötelező, az oltás gyakorlatilag lassan az lesz. Ez a különbség.
2022. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Az oltás nem kötelező.

2. A fertőzés lassan mindenkit utolér.

2022. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is felborult a ciklusom, de en Simopharmot kaptam. Egy orvos ismerosom azt mondta, hogy mindegyik covid oltas tartalmaz szteroidot, es a szteroid az ami negativan hat a hormonrendszerre, foleg, ha valaki alapbol erzekeny is a szteroidos keszitmenyekre.
2022. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!