Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismamáknál lehet elváltozás,...

Kismamáknál lehet elváltozás, duzzanat a végbél nyílásnál terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek nőgyógyászhoz,de nem tudom ez az ő szakterülete-e? Terhességem vége felé járok és ahogy vizsgálgattam magam felfedeztem hogy a végbélnyílásnál lilás duzzanatok vannak belül...nekem leginkább olyan mint egy végbél előreesés. De abszolut nem fáj,nem érzékeny.és nem aranyér az tuti,az előtte sem volt soha. Fogalmam sincs mi lehet,mitől alakult ki de nagyon megijedtem mert csúnya. Valaki tudna segíteni? Köszönöm

2017. dec. 3. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A baba kicsit kinyomta az aranyered..nekem is ilyen volt, a beöntésnél mondta a nővér, hogy szülésnél jobban kifog jönni az erőlködéstől...de nem jött, mert császáros lettem...az orvosodtól is megkérdezheted, nem először lát ilyet
2017. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem aranyér, az tuti, mert soha nem volt olyanod, de fogalmad sincs, mi lehet.


Megnyugtatlak: Aranyér.

2017. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Javíts ki ha tévednék de az aranyér nem minden esetben jár fájdalommal?? Mert nekem abszolút nem is érzékeny és nem is vérzik. Ha valóban az akkor vajon elmúlik terhesség után?
2017. dec. 5. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Alhasi fájdalommal, vakbélgyanuval kerültem kórházba, ahol a kiivizsgálás vége az volt, hogy "mellesleg" vannak belső aranyereim is. Ja, hogy igen...


Nem feltétlen jár vérzéssel és fájdalommal.

2017. dec. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aranyér. Terhességben nagyon gyakori sajnos, mivel ez is egyfajta "visszér", a vénás nyomás megnövekedése okozza, mivel a terhes méh nyomja a kismedencei vénákat és pangást okoz. Szülés után sok esetben spontán visszahúzódik.
2017. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán csak ki volt durorodva...első voltam
2017. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*dudorodva...és szülés után pár hónapra visszahúzódott
2017. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!