Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid harmadik oltast svedorsz...

Covid harmadik oltast svedorszagban felveszem az magyarorszagon ervenyes?

Figyelt kérdés
(azt olvastam hogy nem)

2022. febr. 2. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad? És milyen oltás lenne a 3.? Én nem tudok róla, hogy Magyarország ne fogadna el valamilyen típust...
2022. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

altalanossagban lattam hogy ami nem magyarorszagon lett felveve az nem jo magyarorszagnak


azert kezdtem el utananezni mert kicsusszantam a 6 honapos harmadik oltasos dologgal (elneztem es 1 honappal kesobbre van repulojegyem haza)

es igy ha hazamegyek akkro mar 7 honap telt el a masodik oltas ota

elkezdtem nezni hogy mi lesz ha itt veszem fel es csak olyan vebhelyet talaltam ami azt mondta hogy ha nem magayrorszagon lett felveve akkor nem jo es nem ervenyes es kell karanten meg minden

2022. febr. 2. 18:59
 3/15 anonim ***** válasza:
NEM
2022. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mi nem
2022. febr. 2. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem érvényes
2022. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

tudnal kuldeni infot hogy honnan gondolod?

nem vagyok biztos abban hogy az oldalak amiken en olvastam azok hitelesek e vagy hogy rendszeresen frissitve vannak-e

2022. febr. 3. 01:06
 7/15 anonim ***** válasza:

1818 covid vonal megválaszolja.


Amúgy az alapján, hogy nekünk az USA-ban beadottat EU-s covid igazolványra kellett honosíttatni, hogy elfogadják, még akár jó is lehet.

2022. febr. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
irtam mar emailt a 1818nak es nem is a kerdesemre valaszolnak hanem valami automata szoveget bemasolnak es elkuldik es vigyorognak a penzukkel
2022. febr. 3. 18:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Írd nekik vissza, hogy ezt a választ kaptad erre a kérdésre és nem tudod értelmezni.


Kérd meg őket, hogy írják le igennel vagy nemmel, hogy szükséged van-e karanténra.

2022. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
okes
2022. febr. 3. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!