Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha ma jár le a karanténom,...

Ha ma jár le a karanténom, akkor ma már mehetek bárhova?

Figyelt kérdés

7 nap karantén a kormányhivatal megkeresése alapján ma jár le. Mondjuk még a határozatot sem küldték ki a karantén elrendeléséről sem, így erről nem tudok tájékozódni...

Nekem emiatt fel kell hívnom a házi orvosom, hogy vegyen ki a karanténból? Egyik ismerősömnek kellett, csak az én dokim nem túl segítőkész ezzel kapcsolatban, így nem tudom mi is ennek a menete... Vagy ma már mehetek utamra?

Tüneteim nyilván nincsenek, ez egyébként a szó szoros értelmében vett 7. nap, a kormányhivatalos mondta, mikor felhívott, hogy máig leszek karanténban, szóval nem tudom...


2022. febr. 4. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma van a hetedik nap, akkor ma èjfèlkor vagy "szabad". Nekem kedden járt le, de a doki nem szüntette meg, ma fogja. A hatàrozat tegnap jött, és abban is úgy szerepel, hogy feloldàsig. De ahogy itt olvastam, ahàny hely, annyi szokás.
2022. febr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"máig leszek karanténban"

Mettől meddig tart a hétvége? Szombattól vasárnapig. Tehát vasárnap még hétvége van? Igen. Ennek alapján ha máig vagy karanténban, akkor ma még karanténban vagy, tehát csak éjfél után, vagyis holnap vagy szabad, ahogy az előző írja.

2022. febr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az éjfél a határidő, pl. 4-ig tart, akkor holnap mehetsz.
2022. febr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma még nem mehetsz sehova, éjfélkor jár le a karanténod.
2022. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta mehetek bárhova nyugodtan
2022. febr. 4. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mert a kutya nem ellenőrzi.
2022. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!