Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szenna tea mennyire erős...

A szenna tea mennyire erős hashajtó?

Figyelt kérdés
Székrekedésem van. Most próbálok leszokni a hashajtóról, egy hete szombaton vettem be utoljára. A szenna tea segíthet a székrekedésemen? Néha van de csak kicsi székletem

2022. febr. 7. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Segít, a tablettát ismerem én.

Szilva lé, befőtt?

2022. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lenmag és az aszalt szilva nem segít. Inger néha van, de csak nagyon kevés jön ki kedden egy kevés csütörtökön pénteken szombaton és vasárnap is. Orvoshoz nem akarok menni, 47.6 voltam vasárnap (1 hete) hashajtó után, most 50 vagyok mert nem rendesen megy a nagydolog. De elvileg csak idő mire megoldódik ez a probléma
2022. febr. 7. 15:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok rostot eszek, és sokat iszok. De azt gondolom az a baj, hogy hashajtót szedtem és emiatt el lett nyomva a bélperisztaltikám.
2022. febr. 7. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fájdalmas görcsöket csinál a szennatea. Óvatosan kell vele bánni. Görcsoldó legyen kéznél. Testmozgás mennyire játszik?
2022. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Heti 3x edzek
2022. febr. 8. 17:44
 6/7 anonim válasza:
Szennatea kb.csak 5óra múlva ha(j)t,de akkor brutálisan,ěs többször is.
2022. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon durva cucc..

Lógni szerettem volna egy napot a suliból, ezért csütörtök este ittam egy csésze erős szennateat.

Sajnos rosszul számoltam és a suliban kezdett el hatni.

Tesióra közepén futás közben éreztem hogy nagyon csikar, morog a pocim, így egyből futottam a WC re, ahol 1 órán keresztül ültem és vízszerűen fostam :)

2023. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!