Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez, mikor fog...

Mitől lehet ez, mikor fog elmúlni? (17F)

Figyelt kérdés
A múlthét előtt éreztem hogy beteg leszek (fájt a torkom, közérzetem romlott. A múlt héten le is betegedtem, folyt az orrom, volt lázam hétfőtől csütörötkig majd szombatig hőemelkedés, orvos írt fel Cefzilt (a torkom piros volt és fájt is). Viszonylag meggyógyultam, de még mindig piros a torkom és fura a közérzetem. Lehet hogy a hetet is töltsem itthon? Lehet visszaestem? Menjek újra vissza a dokihoz?

2022. febr. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem estél vissza,hanem el sem múlt.A cefzil azért nem használt mert valószínű vírus okozza,nem baktérium.

Próbálj torokfertőtlenítő tablettát,és pihenj.

2022. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beoltottak?
2022. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem is negatív voltam hétfőn. 1. válaszoló: De használt a Cefzil mert miután elkezdtem szedni múlt el a lázam.
2022. febr. 7. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha fogad az orvos,inkább menj vissza ,nézze meg.

Nálunk meg se néz az orvos ha felsőlégúti probléma van.Igaz mondta ha láz van akkor tesz fel antibiotikumot.

2022. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos még egy kis pihenésre fog itélni.
2022. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!