Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol lehet ez, es miert nem...

Mitol lehet ez, es miert nem akar elmulni?

Figyelt kérdés
sziasztok! egesz nap furan ereztem magam, almos voltam es fajt a fejem, bar azt hittem a front miatt, illetve ejjel kevesebbet aludtam a szokottnal.mult heten itthon voltam nathaval,az mar epp hogy elmult de most kb egy 15-20 perce gorcsol a hasam, folyamatosan belenyilal, es a hatam is borzasztoan faj, vettem be egy fel rubophent, az jo szokott lenni, de nem tudom mi tortent most hirtelen. egyedul vagyok itthon, a hugomra vigyazok, de mindjart belehalok ugy faj a hatam,mi teheti? neha a hanyinger is ramjon, de az el is mulik, es en lehet hulyen hangzik de nagyon parazok a hanyas gondolatatol is. mit csinaljak, hogy jobb legyen? a mensimig van meg kb 1 het, szoval nem hiszem hogy ez lenne a baj.

2021. szept. 28. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol fáj a hasad? Ezer féle oka lehet. Reflux miatt általában középen a gyomor környékén, illetve szegycsont alatt fáj, ez ki tud sugározni a hátba is. Hányinger is simán lehet a sav miatt.

Epegörcs is lehet, ez jobb bordaív alatt fáj, illetve a gyomor környékén. Elviselhetetlenül tud fájni. Hányással járhat. Hátba is ki tud sugározni.

A vakbélgyulladás esetében a köldök környékén fáj. Ez is brutális fájdalom.

Ha pedig az alhasad fáj és nem mensis görcs, akkor lehet hüvelyi fertőzés, vagy húgyúti fertőzés, esetleg vesegyulladás, ami szintén a hátba sugárzik.

A legegyszerűbb magyarázat pedig, hogy szimplán csak gázosodás miatt fáj. Beszorult a levegő.

Kb ezek az opciók vannak.

2021. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudok 1 pontot mondani, nem faj folyamatosan, csak belenyilal inkabb:( a jobb oldalon es kozepen faj a legjobban, nem tudom mit csinaljak mostmar:(
2021. szept. 28. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szüleidet. Valaki vigyen be az ügyeletre, ha nagy fájdalmaid vannak. Inkább nézzenek meg feleslegesen, mint hogy nagyobb baj legyen.
2021. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy héttel előtte is szokott has meg hátfájásom lenni, szóval lehet ez csak a mensid lesz.

Ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom, inkább menj ügyeletre. De szerintem várj egy pár napot, hátha elmúlik, mert nekem is szoktak nagyon ritkán ilyen random fájásaim lenni különböző helyeken, és rendszerint el is múlnak legkésőbb 3 napon belül. De leginkább másnap. Bármitől lehet. Időjárás, közelgő menstruáció, stb. Nekem pl. még tini koromban volt sok ilyen. A serdülőkor a hormonok miatt sok bosszúsággal jár. De persze nagyon sokat se várj, mert ha meg tényleg valami baj van nem kéne késteltetni az ellátásod.

2021. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!