Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél mellett bőrszerű kinövés?

Végbél mellett bőrszerű kinövés?

Figyelt kérdés

23/L

Pár hónapja megjelent egy kinövés a végbélnyílásom mellett kívül, nem lila, eléggé bőrszerű, nem okoz fájdalmat, de nem tudom mégis mi lehet.

Borsó vagy kb mogyoró méretű. Sokat ülök az irodában, nem sportolok, de elhízva azért nem vagyok.

Ha aranyér lenne nem vérezne vagy fájna? Ha nem aranyér akkor mi lehet?



2022. febr. 7. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Erdemes lenne megmutatni inkább háziorvosnak vagy gasztroenterológusnak.

Mielőtt valamelyik nagyokos EÜ végzettség nélküli anonim felhasználó,látatlanban végbélrákot "diagnosztizálna"!

2022. febr. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt egyszer aranyerem, azóta volt egy olyan kicsi pukli ahol írod, ami akkor jött ki, amikor a nagydolgom végeztem, utána visszament. Aztán terhesség alatt megint lett aranyerem, és nőtt oda még 2 pukli, ami már vissza se megy, hiába kúpoztam, kentem. Márciusban megyek az éves nőgyógyászati kontrollra, megnézetem azt is, szerintem fel tudja ismerni, hogy kb. mi az. Amúgy azt olvastam, hogy simán lehet aranyér után visszamaradt bőrnyúlvány.
2022. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2022. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. Szerintem fibroma.
2022. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Látni kellene a pontos válasz megadásához, mert több minden lehet pl, vadhús, aranyér…
2023. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!