Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már féléve lassan ,hogy...

Már féléve lassan ,hogy majdnem mindennap nehézlégzésem van. Sürgősségin is voltam vele,de nem talaltak semmit, lezárták annyival ,hogy egy komoly mandula gyulladás volt. Néha egésznapos ,néha meg csak picit jön rám. Szerintetek ?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom ,hogy mit csináljak.. néha heves szívdobogás is van( orvos mondta,hogy a szivemmel semmi baj), viszont sokszor van gyomorégésem és volt már olyan ,hogy étkezés után lett nehézlégzésem.

2022. febr. 8. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy refluxod van?
2022. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is okozhat nehézlégzést?
2022. febr. 8. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Ottó, te vagy az?

Amúgy pánikroham is lehet, reflux, vagy csak menj kis friss levegőre, hogy több oxigénhez juss

2022. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Post Covid?
2022. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, okozhatja reflux is, voltam már ezzel én is dokinál. Ha van refluxod - leírás alapján valószínű, de azért beszélj orvossal is -, akkor javaslom próbáld ki, hogy refluxdiéta szerint étkezel, az segíthet talán. Ezt tudod intézni magadnak és tényleg tud segíteni. Remélem én is tudtam :)
2022. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, utanna nezek a reflux dietanak. Durva hogy nehezlegzest is okozhat :/
2022. febr. 10. 00:23
 7/9 anonim válasza:

5-ös vagyok

Nekem gasztroenterológus úgy javasolta a diétát, ha elkezded - bár nekem leginkább orrdugulás miatt, mert azt is okozhat reflux :) -, hogy két hétig nagyon szigorúan kövessem és ne egyek mást, utána, amennyiben javult a helyzet, hetente egyszer "bűnözhetek", de mértékkel.


De lehet nem ártana, ha te is felkeresnél egy ilyen orvost, tanácsot kérni, hogy pontosan mit hogy.

2022. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Keresd fel a háziorvost. Biztos refluxod lehet.
2022. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy oxigén szint mérőt, és ha az rendben, csak te érzed, akkor pánikbetegség is lehet.
2022. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!