Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen problémára utalhat ez?

Milyen problémára utalhat ez?

Figyelt kérdés

22/f


A székletem rendszertelen, van amikor felfújodom és van amikor ugyérzem nagyon kell, de mégse jön annyi. A végbélben érzek egy nagyon kemény púpot ami mintha egy ideje összébb ment volna, de eszméletlenül kemény, székellés után pedig mindig ugyérzem kell még vagy hogy van ott a végbelemnél valami(de lehet csak a púpot érzem) és iszonyat nehéz tisztára törölni és van amikor szellemtés után is, ha megnézem akkor barna a wc papír.


Novemberben együtt voltam egy fiúval. Kb rá 10 nappal azt vettem észre hogy kisebbesedik állandóan a végbelem környéke és nagyon könnyen vérzik és fáj a törlés, de nem feltétlen a púpnál érzem. Önmagában maximum székelési ingert érzek holott elötte voltam nemsokkal. (Hogy a sráccal lett e megeröltetve azt nem mondanám, nemvolt nagy méret és elötte már énis csináltam magamnak és akkor nemvoltak ilyen problémák, de hogy köze van e hozzá és esetleg nemi betegség is azt nemtudom)


Kérlek titeket az utóbbi miatt ne legyetek elitélőek, most az egészség lenne a fontos.



2022. febr. 8. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Eddig egy értelmetlen válasz, holott írtam is, hogy ne ezt nézze senki, köszönöm hogy ilyen értelmes vagy.
2022. febr. 8. 16:24
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm, egy kisgyerek.
2022. febr. 8. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!