Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen problémára utalhat az,...

Girlll3 kérdése:

Milyen problémára utalhat az, ha ok nélkül jelennek meg rajtam kék-zöld foltok?

Figyelt kérdés
Egy ideje a lábam és a karom kék-zöld foltokkal van tele. Kérdés, hogy mitől. Elviekben inzulinrezisztencián és laktóz - és gluténérzékenységen kívül más betegségem nincs, vért adtam, fel is használták, mégis ilyen zúzódásosnak tűnök. Volt, hogy az egész lábszáram tele volt ilyen foltokkal. Inkább hordok nadrágot, mert akkor nem látszik. Csak az sem megoldás. Arra is gondoltam, hogy mivel mélyalvó vagyok, nem ébredek fel semmire, talán beverem magam éjszaka, amikor rosszat álmodok, mondjuk dobálom magam és nem ébredek fel. Tippek? Másnak, akinek volt ilyen gondja, mi okozta?

2021. aug. 27. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak megijeszteni, de a leukémia okoz ilyet. Bár gondolom akkor nem adhattál volna vért...talán tényleg csak éjszaka vered be a lábad, de akkor reggelente figyeld magad, hogy vannak-e újak.
2021. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meg az van, hogy újabban fáradékony is vagyok. Egyszerűen úgy néztem ki egy hónapja is, mint akut otthon vernek. Kolléga rá is kérdezett, hogy mi van a lábammal, de csak annyit mondtam, hogy nem tudom. Mivel tényleg nem tudom. Esetleg vitaminhiány jutott még eszembe, de az multivitamint szedek, igaz, utóbbi időben hanyagoltam.
2021. aug. 27. 13:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor ezekszerint nem volt mindig ilyen?

Mert nekem például nagyon fehér és vékony a bőröm (genetika), és nekem is ilyen. Kb. észre sem veszem, hogy kicsit beütöm a kezem vagy a lábam, de másnap már kék-zöld mindenhol. De nekem ez mindig is ilyen volt, meg látványosan örököltem, mert anyám is ilyen.

Ha csak egy ideje tapasztalod, nem árt háziorvoshoz elmenni, max megmondja, hogy feleslegesen jöttél el.

2021. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenféle képen erigy el a házi orvoshoz mivel lehet ér probléma, vérzékenység, vitaminhiány, stb.
2021. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es erre gondoltam én is. Csak azt nem értem, ha most aftam vért és elfogadták, felhasználták, hogy lehet mégis ilyen gondom.
2021. aug. 27. 13:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Erre a doki jobban tudna válaszolni mint itt a gyakoris kommentelők
2021. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1.akkor ne ijesztegesd..csomó oka lehet, nem egyből a legrosszabbra kell gondolni...
2021. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy vérvétel nem mutat ki minden betegséget.
2021. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

#7

Én ilyen esetben örülnék neki, ha valaki felvázolná azt is, hogy milyen súlyosabb betegség jele lehet, mert akkor annál előbb fogom magam és elmegyek orvoshoz. Mit kéne erre írni, hogy “igen, biztos csak éjjel bevered a lábad” és ha nem? Inkább menjen orvoshoz ilyennel.

2021. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9.jó de egyből nem erre kell gondolni hanem orvoshoz menni...és nem beparáztatni másokat fölöslegesen.
2021. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!