Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy az arcom...

Mitől van az, hogy az arcom egyik fele olyan, mintha allergiás lennék, a másik pedig szinte egészséges?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha az arcom közepén mértani pontossággal lenne egy demarkációs vonal. A bal szemem, a bal orrlyukam és az arcom olyan tüneteket produkál, mintha allergiás lennék. Az orrom bal oldala folyton folyik, a szemem szinte megállíthatatlanul könnyezik, az arcom piros. Bezzeg a jobb oldalon csak kevés tünet figyelhető meg, a teljesen egészséges állapothoz képest.


Mi okozhatja ezt? Mit tegyek, ami javítana a helyzetemen?



2022. febr. 8. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez a most "népszerű" bell's palsy féle féloldali bénulás? Sok oltott maradt így egy időre mostanában de amúgy alapból nem egy gyakori dolog.
2022. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Allergia szerű arcpüffedést az mRNS oltások után hallottam mostanában.
2022. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 after stroke ***** válasza:
Száraz, pikkelyes az arcod bal fele? A vastagbél leszálló ágára gyanakodnék.
2022. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Több, mint féléve oltottak. Az első vakcinát július végén, a másodikat augusztus elején kaptam. A harmadikat nem kértem és nem nem is fogom, ameddig az orvosom kimondottan nem mondja, de még akkor is utánanéznék. Antitestem van.


Szóval ez kizárt. Illetve tudom mozgatni szimmetrikusan az arcom mindkét felét.


#3.

Nem, nem száraz.

2022. febr. 8. 17:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Illetve mostanában, mint a legtöbb télen eléggé megfázásos időszakom van.
2022. febr. 8. 17:57
 6/8 A kérdező kommentje:
De amúgy akkor, féléve Pfizerrel oltottak, ami mRNS.
2022. febr. 8. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindkét esetet hallottam Pfizer után, megszűnt az addigi allergiájuk vagy éppen ellenkezőleg, újfajta allergiák jelentkeztek sorban. Melyik oldaladba kaptad amúgy az oltást, lehet éppen oda a problémás oldalra?
2022. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A jobba kaptam. Amúgy elvileg csak a parlagfűre vagyok allergiás (az most természetesen nincsen), gyakorlatilag még a penészgombára és a finom, vékony, mindentől is eléggé prüszkölök (pl.: finom, száraz, szálló levágott haj/szőr vagy por), illetve tavasszal és korán nyáron is taknyom nyálam egybefolyik. Nem tudom most mi lehet. Gyakorlatilag még szinte semennyire nem éledt újra a természet.
2022. febr. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!