Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen szafi liszteket vegyek...

Milyen szafi liszteket vegyek meg először? Nincs allergiám, csak egészséges életmódot folytatok. Melyek a kedvenc szafi termékeitek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az éhezésmentes karcsúság szafival-weboldalt nézd meg, nagyon sok recept van. Válassz ki 1-2 receptet amit kipróbálnál, és aszerint vegyél 1-2 lisztkeveréket. Fontos, hogy a recepteket pontosan ugyan úgy csináld, ahogy le van írva. Ha mindent pontosan kimérsz, a téésztákkal nagyon könnyen tudsz majd dolgozni. :)

Aktuális kedvence az egész családnak a lángos és a kakaós/fahéjas csiga, télen a fánk volt a menő


[link]


[link]


[link]

2018. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, azt célszerű megvenned, ami számodra fontos s tetszik. Nekem mind felesleges és túlárazott, nem kenyereken és sütiken élek (illetve ha igen, akkor azokat én magam készítem saját lisztekkel vagy lisztpótlókkal), így én semmilyet nem veszek, csak szafis egykomponensű dolgokat, amikhez csak az arcát, nevét adja, de teljesen normális alapanyagok.

Másnak persze lehetnek jók, sokat nézegettem az összetételüket, szimpatikusak, egyik ilyen, másik olyan étrendekbe passzol... Nyilván a kölesliszteset nem veszi a paleós, a tápiókásat valószínűleg nem veszi a ketós... Az ízlés is számít...


A süteménylisztet vagy mit tudom kiemelni, ami tápiókát és kókuszlisztet tartalmaz. Az remek kombó, én persze csak fogom a tápiókát és a kókuszlisztet és így is jól sikerülnek a szafis receptek (ami nagy szó, mert sok receptje ránézésre se lesz jó nekem, ízlés, ugye. az agyonrostozott dolgokat nem szeretem, úgyhogy azokat a lisztjeit akkor is kerülném, ha atöbbit nem).

De sokkal hagyományosabb sütit ad, ha keményítődús lisztet használsz (ha nem is annyira keményítődúsat, mint a normál liszt). Az olyan igazibb, de bizonyos étrendeken nincs meg ez az opciód és bizonyos sütik prímán működnek extrém szénhidrátszegényen is.

2018. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A weboldal tényleg jó, én persze nagy ívben változtatni szoktam a recepteken, mint mindig :D Nekem működik, de ehhez nem árt, ha gyakorlott az ember s ismeri a saját ízlését. Én már évtizedek óta kísérletezek a konyhában.


Rengetegféle diétához vannak receptek, érdemes válogatni, nyilván egy speckó anyagokat használó, extrém szénhidrátszegény recept ritkán való egy sima vegánnak, aki megszokta és megszerette a gluténmentes liszteket s a belőle készíthető sütiket. A paleo köszönő viszonyban sincs ezekkel.

2018. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!