Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség , miért volt ilyen a...

Segítség , miért volt ilyen a pulzusom ?

Figyelt kérdés
Az órám szerint hajnalba 5-6 között a pulzusom alig változott kb 53-68 között -egyébként meg vagy 50-80 között , és volt 6-7 között -6:59 kor ránéztem az órára és akkor lement 50-egész 46 ra -igaz félálomban voltam , de mért akkor ment le pont , nem akkor kellene amikor mozdulatlan vagyok alszom stb

#pulzus #Nem természetes
2022. febr. 12. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd le azt az órát a kezedről és rakd el a szekrény mélyére mert hipochonder vagy.

És légyszíves tanulj meg magyarul írni és fogalmazni is, inkább azzal foglalkozz.

2022. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Rossz az óra... Ne vegyél mindent készpénznek.
2022. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos jó , ellenőriztem
2022. febr. 12. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Az okosóra az oka mindennek, mióta elterjedt, hirtelen mindenkinek pulzus-problémái lettek, tele van itt is az oldal ilyen kérdésekkel. Amíg nem volt a 'hülye okos-óra", legtöbben azt sem tudták, hogy létezik pulzus...
2022. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi a francnak kell minden nap megkérdezni?
2022. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy ellenőrizted alvás közben??? Hogy?? Álmodban a csuklódra/nyakadra tetted az ujjaidat és mérted?? Ne nevettess már.

Nekem is van okosórám (egész pontosan karpántom), és nem, krvára nem mér pontosan. 160-as pulzusra 85-öt mért edzés közben. Úgyhogy erről ennyit. De legyél csak bekaksizva továbbra is. Ha nem lenne okosórád semmi bajod nem lenne. Vagyis de. Kitalálnál valami mást.

2022. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az érdemi hozzászólást
2022. febr. 13. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen. Mert az. Csak nem veszed észre.

De neked úgyis csak az a jó ha azt mondjuk, hogy úristen igen, mindjárt véged van, rohanj azonnal a sürgősségire, vagy inkább hívj mentőt!!444!!!!

Inkább pszichiáterhez menj a hipochonderségeddel.

2022. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hurrá
2022. febr. 13. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!