Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnàtok nekem segíteni abban...

Tudnàtok nekem segíteni abban az esetben hogy ha a gerinc farok része körűl szőrbenövés történik ,màr mar a hàtsó fertàlyok között akkor nektek mennyi ideig tartott ,illetve hogyan kezeltétek ,nekem kb 1 éve kezdődött ,semmi komolyat nem tapasztalok?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nagyon közel van a felszínhez és nem gennyesedik be komolyabban ,van hogy picit megduzzad ,de àltalàban nem .

Egyszer észrettem hogy kis mennyíségű vér szivàrgott belőle ,de sipolyt nem talàltam ,szóval valószínűleg nagyon közel van a felszínhez ?

Vélemények ?



2022. febr. 12. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a pilonidális ciszta.
2022. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ,az utàn utànanéztem de nekem nincs annyira súlyos mértékben mivel nagyon a bőr magasabb rétegében van ,ezért nem szeretném műtetni ,mert sokaknak az sem vàlik be
2022. febr. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!