Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apró vágás szerű hegek a nemi...

Apró vágás szerű hegek a nemi szervemen?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve a gátamon egy olyan vágás van, mintha egy pengével megvágtam volna vagy papírral. Viszket, éget, illetve körülötte a belső combomon (de csak nagyon az elején, tehát alig látni ha fehérneműben vagyok) apró kör alakú alakban mintha ki lenne repedve a bőr. Voltam nőgyógyásznál, ő elküldött bőrorvoshoz, mert állítólag nem hüvelyi probléma. A bőrorvos felírt egy krémet, amivel kentem, el is tűnt, de egy héten belül visszatért. Mostmár addig fajult a dolog, hogy a csiklóm tetején is kialakult egy apró vágás. 18 éves vagyok és nem élek szexuális életet, fogalmam sincs mi lehet. Egyszer használtam mosakodáshoz egy Dove baby tusfürdőt, rá talán 1-2 hétre alakult ki az egész dolog. Lehet ennek köze hozzá? Valakinek valami tapasztalat/tanács? Már tényleg nem tudom kihez forduljak, egyik orvos se tudott igazán segíteni.

2022. febr. 12. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kepet nem tudsz csatolni? Ennyiből nem tudunk mit mondani.
2022. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!