Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék fát méretre vágatni?

Hol tudnék fát méretre vágatni?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami olyan oldalt ahol ki választom milyen fát milyen vastagságúra, formájúra akarok vágatni majd ezt ki szállítják?

2021. máj. 16. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
1db-ot szerintem sehol, max. ha van kb. hasonló, mint ami neked kell, akkor méretre vágják ott, ahol árulják.
2021. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

obi, praktiker, stb.


de hút ugye az a kérdés, hogy mit értünk "fát" alatt.

lambéria, osb lap, gerenda, ...

2021. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami hasonló céget keress.

Bár azt a részét nem értem, hogy te mondod meg, hogy milyen fa legyen.

[link]

2021. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy meg adom azt mondjuk préselt fa lap legyen x méretben y vastagsággal
2021. máj. 16. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:

A préseltnél szabvány méretek vannak a vastagságban, a szélessége, és a hossza szabadon választható, amennyiben az nem nagyobb egy egész táblánál.

Ha ettől eltérő igényeid vannak, akkor a gyártóval kell felvenni a kapcsolatot, de akkor a vastagabbik pénztárcádat kell kinyitni.

2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy a kérdező túlgondolja - ahogy általában a kérdezők túl szoktál gondolni a történetet.

Mire kell a préselt fa lap?

Polcnak? arra vannak szabvány méretek előre levágva, másnapi kiszállítással kb mindegyik barkácsboltban....

2021. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!