Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak az én környezetemben van...

Csak az én környezetemben van az, hogy aki felvette a covid oltásokat, azoknak komolyabb tünetekkel jelentkezett bármelyik variáns illetve nagyobb százalékban betegedtek meg az oltottak?

Figyelt kérdés
Én oltatlan vagyok, de még egyszer sem fertőzödtem meg. Munkahely rendszeresen tesztel és mellette ellenanyagot is néz.

2022. febr. 12. 22:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom.Nekem a környezetem kb.80%-ban oltott. Rengetegen elkapták, egy kórházba is került 3. oltás után. Oltatlanul eddig senki, most lett 3 ember pár hete. Abból egy már másodszor kapta el, tünetmentes volt, 2 meg 2napig szenvedett lázzal és álomkórral. Ennyi. Az tuti, hogy attól, hogy oltott vagy, nem kapod el kevésbé. Az meg, hogy mennyire lesz súlyos, én úgy látom, sok mindentől függ, de az oltástól pont nem. Azt meg imádom, ahogy az "oltás nélkül rosszabb" lenne bullshitet csont nélkül benyelik egyesek. Mégis honnan tudná bárki is, hogy ugyanaz az ember, hogy viselné oltás nélkül? És akik oltottan haltak bele? Oltás nélkül jobban meghaltak volna, vagy mi?
2022. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%

3 oltasom van. A kolleganom, akivel egy szobában vagyok, oltásellenes. Ettől függetlenül jól kijivunk, sose bántottuk egymást azért mert mást gondolunk erről. A férjem orvos, tehát nálunk nem kérdés, mire szavazunk.


A kolléganőm november végén beteg lett, elkapta a covidot, több mint egy hónapig volt otthon, nagyon beteg volt. A ferje intenzívre került, de halistennek megúszta, pedig lélegeztetogepen is volt.


Én kb 5 nappal azután, hogy ő beteg lett, egyik reggel úgy ébredtem, hogy nem vagyok túl jól, fájt a fejem, derekam, és a torkom. De muszáj volt bemennem, hiszen ő nem volt, valakinek meg kellett bent lenni. (olyan a munkakörunk, hogy egy embernek mindig kell bent lenni, de más emberekkel mi nem nagyon találkozunk).


Másnap már semmi bajom nem volt, így tesztet sem csináltam. Biztos vagyok benne hogy én is elkaptam, de egy nap alatt át is ment rajtam.


És egyetlen egy oltott ismerősünk sem lett beteg, egy sem került kórházba. Viszont a sokan haltak meg oltatlanok, köztük a saját sógorom és két kollegam is.

2022. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

12# A kolléganőd oltásellenes vagy pusztán nem oltatta be magát?

Mese-mese mátka amit leírsz, semmi bizonyíték még arra sem, hogy covidos lettél, nem, hogy arra, az oltás miatt voltak enyhék a tüneteid. Lehet igen, meg lehet nem.


"És egyetlen egy oltott ismerősünk sem lett beteg"

vagy van 3 ismerősötök, vagy ez mese, ilyen magas betegszámnál valami itt nem kerek az írásodban. Bocsi, nem tudhatom, de fura. Több száz ember van a környezetemben, oltott, oltatlan és pár kivétellel mind volt beteg. Meg ezek családtagjai, ismerősei. Most vagy én élek valami nagyon stramm, egészséges buborékban, vagy te élsz a gyengék között, de az én bubimban egy halott volt, azt se én "láttam", elmondás szerint, az illető környezete oltott-oltatlan és semmi kiugró nem volt aztán az állapotukban.

2022. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
89%

Alapvetően oltáspárti vagyok. Értem az oltások értelmét és támogatom is őket, viszont, ahogy a környezetemben láttam, feleslegesnek éreztem egészséges, huszonévesként beadatni. Évekig nem is voltam beteg.

Ezen a télen beadattam mégis, mert így tudtam csak elmenni egy helyre. Megbántam. Az oltás után másfél hónappal teljesen kiütött a covid. Nem érzem úgy, hogy az oltás által ígért enyhe tünetnek minősül a napokon át tartó 40 fokos láz és a tüdőgyulladás.

A környezetemben rengetegen mesélnek hasonlókat. Kíváncsiságból én is ráírtam egy haverra a régi munkahelyről. Ott továbbra is az a helyzet, hogy az oltatlanok közül csak néhányan betegedtek le és enyhe tünetekkel és az oltottaknál többen, sokszor súlyosabb tünetekkel. De, ha valaki fél percre felnéz a facebookra, ott is láthatja ezt. Nekem is van 3 olyan ismerősöm is, aki megkapta az oltást. Előtte nem volt baja, utána 1 hónapon belül már meg is haltak.


Szóval, oltáspárti vagyok, de EZ, amit most nyomnak az emberekbe, egy értelmetlen és felesleges valami, nem pedig oltás.

2022. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Az oltás valóban hatásos bizonyos ideig és némelyeknél. Ezekre vannak klinikai eredmények.


De sajnos nem mindenkinél mindegyik fajta oltás válik be.


Ill amit elfelejtettek az elején közölni: némelyiknek igen gyosan elillan a védő hatása.


Kérdés még a mellékhatások nem ismerése ami szintén az üzleti érdekek által diktált kapkodás eredménye.


A Children Health Defense oknyomozása során a géntechnológián (elsősorban mRNS) vakcinák esetén a beoltott Amerikai katonák körében 3x sűrűbbek lettek a rákos megbetegedések.


Ezt itthon is csak a környezetemben 2 + 1 gyanús esetről tudok aki oltás után nemsokkal rákos lett (úgy, hogy ez a családjában egyáltalán nem jellemző betegség volt), ezen kívül ott vannak a nőkél menstruációs zavarokról szóló beszámolók.


Szóval be kellene tíltani a géntechnológián alapuló oltásokat, inkább ha már oltás akkor a hagyományosakat kellene ügyesebben megcsinálni vagy leginkább a kezeléseken kellene sokat fejleszteni.

2022. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk meloba 1 oltott van es csak o lett covidos 🤣 A nagyvilagba meg nemtudom mivan nem kovetem. Vannak e meg kovidosok v h all a szitu.
2022. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Oltatlan ismerősöm nincs túl sok (4-en vannak kb), de egytől egyig évek óta még egy megfázást sem tudnak produkálni, nemhogy ágynak esést. Összes többi folyamatosan göthös, krehál, táppénzen héderel, és nekik ez teljesen természetes.
2022. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%
Általánosítani nem szeretek, kivéve oltottak esetében: Betegeskedő, kehes, egészségtelenül élő, folyton minden szarra gyógyszereket zabáló, orvoshoz szaladgáló, életképtelen emberek. Vicces, hogy ezek a génselejtek ugatnak arról, milyen fontos dolog a megelőzés :D Nagyon röhögök rajtuk :D 0 egészségtudatosság. Nem tudják a különbséget egy megfázás és egy influenza között. Ha valamit felír nekik az orvos, azt gondolkodás nélkül megzabálják, és erre még büszkék is. Egyik ilyen fogyaték ismerősöm nemrég náthára sírt ki levofloxacint. Az orvoska meg felírta neki :D agyrém
2022. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Oltatlan ismerőseim közül egyik sem volt még covidos.Azok közül akik már felveték a harmadik oltást is már mindegyik volt legalább két hetet kórházban covid miat.Én egy phizer oltást kaptam elég is volt, 4 napig dögrováson voltam kis híján kórházba is kerültem.Előte is egészséges voltam ,azóta is az vagyok,vigyázok magamra ,szedek vitaminokat ,nem dohányzok ,alkohol fogyasztás minimális vagy még annyi se,kézmosás és ennyi elég.Eyit bárki meg tud tenni a saját egészségért nem kerül semibe .Sokkal előrébb tartanánk igy mint a oltogatással meg meg a lezárásokkal meg a maszkhordásal.De ez csak az én véleményem ami a saját tapasztalataim és környezetemben látotak alapján alakult igy.Engen nem zavar ha mások beoltatják magukat mindenki azt kezd magával és az egészségével amit akar.A covid fasiszták meg az oltás propagandisták akik azt sem tudják, hogy miről beszélnek ,kinyalhatják a seggem.
2022. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%

Oltott rokonoknak és ismerősöknek semmi baja, vagy ha mégis, 1-2 nap alatt átvonul rajtuk minimális tünettel.

Ellenben hős oltásellenes kolléga majdnem nem élte túl a lélegeztetőt, szerencsére mázlija volt.

2022. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!