Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak az én környezetemben van...

Csak az én környezetemben van az, hogy aki felvette a covid oltásokat, azoknak komolyabb tünetekkel jelentkezett bármelyik variáns illetve nagyobb százalékban betegedtek meg az oltottak?

Figyelt kérdés
Én oltatlan vagyok, de még egyszer sem fertőzödtem meg. Munkahely rendszeresen tesztel és mellette ellenanyagot is néz.

2022. febr. 12. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Peeersze. És a másik ismerősöd pedig a halálos ágyán megbánta, hogy nem oltatott. Meg covid-osztályos ápoló is vagy egyben, természetesen :DDD
2022. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

21# oké, nem csak nekem tűnt fel a kovidosztályos dolgozó duma:D

Úgy tudom csak éjszakás műszak, egyébként ELTE doktori iskola, egy vírusbiológus. Phd kutatása címe saars cov 19 tüskefehérje és a 2015-ös influenza védőoltás távoli kapcsolata a Favipavir előnyös hatásainak tükrében.

2022. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Amióta elkezdtek az emberek oltakozni,sajnos nem azt veszem észre,hogy hú de megéri beadatni,mert az oltottaknak kutya bajuk nem lesz. Itt nálam mindent visz a bizonytalanság.

Ha beadatom,nem lesznek hosszútávú mellékhatások?

De lehetnek,van rá példa...

Ha beadatom,biztos könnyebben átvészelem?

Egyáltalán nem biztos,sőt..

Ha nem adatom be,és elkapom a vírust,akkor jön a mi lett volna ha...

Szóval lutri az egész.

Én személy szerint nem vagyok oltás ellenes,de várok,amíg tényleg nem lesz arra bizonyíték,hogy hatásos. Jó,tudom,arra várhatok...

2022. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!