Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás vagyok? 19/L

Epilepsziás vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem mintha meg meredne a nyelvem és mintha hátra akarna esni..amúgy pánikbeteg is vagyok.

2022. febr. 13. 04:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nem azért érzed ezt, mert azt hallottad, hogy az epilepsziás lenyeli a nyelvét? Akkor jön ez elő, amikor a pánikbetegség is?
2022. febr. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Egyébként annak más tünete is van, az én tapasztalataim szerint nem az az első jel, hogy a nyelv hátracsúszik, de a legjobb az lenne, ha inkább olyan oldalon tennéd fel a kérdésed, ahol orvos tud válaszolni rá. :)
2022. febr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen fokozatai vannak, de szerintem marhára nem vagy epilepsziás. Keresztlányom az volt kiskorába. Halva született, mert megfojtotta az anyja méhébe a köldökzsinór, de újra élesztették. Utána epilepsziás lett.


Ő össze rogyott mint egy rongybaba, nem tudott magáról, befordult kb a szeme a szemgödrébe. Remegett, meg azt hiszem habzott a szája is.

Gyógyszert szedett rá 6 éves koráig.

2022. febr. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3


És utána meggyógyult?

2022. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan rokonom, aki epilepsziás volt gyerekként, de elmúlt neki.
2022. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány évesen jött ki mikor mult el?
2022. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Pontos kort nem tudok neked mondani, de kiskorukban jött ki, óvoda vége/általános iskola eleje, majd valahogy kinőtték, vagy nem tudom, csak pár alkalommal jött elő náluk, de az orvos is ezt mondta, hogy sok gyerek kinövi. Nem kellett felnőtt korukig várni pár hónap, max 1 év alatt lecsengett az egész.
2022. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerencsére hogy meggyógyult


Most hany eves?

2022. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Az egyik már elhunyt. A másik 24.
2022. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Oszinte reszvetem!


Ha szabad tudni miben hunyt el?

2022. febr. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!