Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás beteg hogy vészeli...

Epilepsziás beteg hogy vészeli a covid oltást? Tapasztalatok erről?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Pont úgy viseli, mintha meginna egy pohár vizet.
2021. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, hallottam már rosszabb tapasztalatokat is!! Hogy, pl:oltás előtt roham mentes volt évekig, oltás után, sajnos napi szinten vannak rohamai. Akkor hogy is van ez a pohár víz dolog? És mondják, hogy vannak betegségek, amik eddig nem igazán voltak kifejlődve az oltás előtt, oltás után, pedig szépen elő jöttek. De itt az én kérdésemnél, az Epilepszián lenne a hangsúly!
2021. dec. 8. 10:52
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, elnézést, még az is itt van, hogy aki nem szenved ebben a betegségben például, akkor miért van az, hogy van aki lefordul a székről oltás után??

Miért is kell akkor ott várni a mellékhatásokat, oltás után a széken? Ha, nincs is neki semmi, csak egy pohár víz és az oltás. :O

2021. dec. 8. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már három oltásom van és ugyanúgy 5 éve tünetmentes vagyok. Semmi befolyása. A legutóbbinál az orvos amikor pfizert aditt azt mondta hogy ő is epilepsziás és hogy nekik/neki is volt egy-két napos hőemelkedése. Nekem annyi tünetem se volt. 28/f
2021. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/5 Eddig Te vagy a legmegnyugtatóbb válaszadó. Szeretnèm beadatni èn is. Már közel 40 ève van ez a betegsègem, èn is tünetmentes vagyok, igaz szedek gyógyit minden este. Remèlem így is maradok. Már egyszer átestem ezen a betegsègen.
2021. dec. 10. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Epis vagyok.

Az első kettő oltásom Sinopharm volt, annyi volt a tünet, hogy végigaludtam a napot. A harmadik Pzizer volt, enyhe szédülés, fejfájás és 3 napig fájt a karom

2021. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Nagyon szèpen köszönöm a válaszod.
2021. dec. 20. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!