Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Karácsonykor voltam Covidos,...

Karácsonykor voltam Covidos, de sok negatív teszt után még mindig köhögök? Csak ha beszélek.

Figyelt kérdés

Szárazköhögés, időnként tör rám, naponta többször.


Ha beszélek, akkor szinte mindig köhögnöm kell, de a fizikai terheléssel nem függ össze. Köhögés nélkül tudok futni, lépcsőzni, stb., de beszélni már nem.


A betegség óta már kb. 10 negatív tesztelésem volt, mert munkahelyen rendszeresen tesztelve vagyunk.


Orvosnál nem voltam még vele.


2022. febr. 13. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván beoltattad magad, azért.
2022. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi köze van ehhez az oltásnak? Túl vagyok a Covidon.
2022. febr. 13. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Post-covid szindróma lehet, javasolt lenne post-covid szakrendelést, hiányában pulmonológiai szakrendelést felkeresned további kivizsgálás céljából.
2022. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a köze, hogy lehet Aids-es lettél: [link]
2022. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg visszamaradt tüdőgyulladás. Nekem is ez okozta, a főnökömnek is.

Menj röntgenre!!!

2022. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, néha majd megfulladok. Röntgen nekem ennek ellenére negatív volt hála Istennek, ettól függetlenül fennáll a köhögés (több más post covid tünet mellett🥴)
2022. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5-ös neked kimutatta a röntgen? Hogy kezelték?
2022. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem a jövő héten jön a röntgen, de addig is a házidoki azt mondta, teljesen tiszta hangokat hall a tüdőmből.

Ennek ellenére sokszor fullasztó köhögés jön rám, több percen keresztül.

2022. febr. 21. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7!

5-ös vagyok. Medrollal. A bal alsó tüdőlebenyen volt egy zöld diónyi hegesedés, fibrózis.

A hörgőm összeszűkűlt, asztmás lettem.

Ez a gyógyulás után 2 hónappal volt!

5 röntgenem volt.. Plusz kb 10 vérvétel.

A Medrol szétcseszte a hormonrendszerem, valószínűleg IR-es lettem. Vagy cukros, mint annyian mások a szteroidtól.

Több, mint 1 év eltelt, még mindig dokihoz járkálok.....


Mindezt úgy, hogy nem dohányzom, nem iszok alkoholt, semmit, és eddig egészséges voltam.


Annyi vigasztal, hogy 2020 decembere óta folyamatosan sok az ellenanyag a véremben. Legalább ez megvan...

2022. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, nagyon sajnálom :( Mielőbbi teljes felépülést kívánok neked! A medrolról nekem is rossz tapasztalataim vannak, meglévő ir-pcos mellett szedették velem, az ízületi gyulladáson nem segített, mellékhatása bezzeg volt..
2022. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!