Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalat valaki vérképben...

Tapasztalat valaki vérképben vizeleti eltérések (vese,gyulladás?) miatt hajhullást?

Figyelt kérdés

Két hónapja hullik a hajam. Voltam vérvételen ahol pozitív lett a leukocyta észteráz és magas az amiláz és laphámsejt. Egy éve is ez pozitív volt, de akkor még nem tulajdonítottunk neki figyelmet.

Pénteken megyek az eredményekkel bőrgyógyászhoz, illetve következő héten urológiára.

Valaki esetleg tapasztalt már hasonló eltéréseket? Mi lett a vége a történetnek?

Tudom, hogy itt senki nem orvos, de jó lenne hasonló tapasztalatokkal találkozni.

(Vitaminhiány nincs, Covidos sem voltam, nem ezek miatt hullik)



2022. febr. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit. A haj nem azért hullik, mert eltérés van a laborleletben. Honnan tudná a hajhagyma, nem tud olvasni. Adott egy betegség, pl. valami gyulladás. A gyulladás az oka a hajhullásnak is és a laboreltérésnek is.


A kérdésre a válasz az, hogy igen, vannak olyan betegségek, amik hajhullást is okoznak, és a laborleletben is okoznak eltérést (fogászati góc). Mások meg csak hajhullást okoznak, de a laborban minden ok, pl. stressz.

2022. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem vashiány okozta
2022. febr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!