Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után ez normális? Tapasztalatok nalatok?

Figyelt kérdés

6 evig szedtem szunet nelkul , orvosi javaslatra ( tul sok a 6 ev tartsak szunetet ) abba hagytam , 2 hete nem szedem azota allandoan faj a fejem hol erosebben hol gyengen , neha szedulok , a folyasom is sokkal bovebb (mikor szedtem szaraz volt a huvelyem) , szurkal a petefeszkem , hullik a hajam .. Ez mind a fog.gatlo elhagyasanak koszonhetem ?

21,L



2019. nov. 22. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladék visszaáll a normális szintre, az biztos. A szurkálás valószínűleg a beindult hormonok miatt van, ovulációkor előfordul, de ennyi idő alatt még itt nem tartasz. Nem hiszem hogy az okozza, legalábbis nem mindent, még ki sem ürült a szervezetedből.
2019. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzászokott a szervezeted a plusz hormon adaghoz. Okozhat hajhullát és egyéb tüneteket az elhagyása. Rendeződni fog pár héten belül.
2019. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én hajamat tönkretette egy életre.
2019. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!