Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Étkezés után szívpanaszok?

Étkezés után szívpanaszok?

Figyelt kérdés

Általában étkezés után másfél-két órára rá, érzem ahogy belem mozog… és ilyenkor elég gyakran sűrűn plusz szívdobbanás van. Ezt okos órával is sikerült lemérnem, elég idegesítő és ijesztő…


Mitől lehet? Mi okozhatja ?



2022. febr. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt , van , megszaporodtak az extra ütések utána - ill felment a pulzus.

Te hogy mérted ezt okosórával ?

2022. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van EKG rajta. Pulzusom nem megy fel, csak érzem … hogy a belem emészt és mozog… na és ilyenkor van, hogy 10-20 percig csomószor van plusz ütés 😅😅.

Voltál ezzel valahol?

2022. febr. 14. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem ez a fő problémám , hanem h mindennap kb hasonló időbe leesik a pukzus akár állva ülve , fekve , pl 80-ró 50 - re , egyszer volt 37 is , nem tudnak vele mit kezdeni
2022. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh :/ sajnálom :(
2022. febr. 14. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi, én a te dolgoddal azt tudtam tenni h felosztottam a kaja mennyiségeket és igyekeztem nem ülni , feküdni az emésztési idő alatt.
2022. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ill ez hasonló mint a Romheld syndroma
2022. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak ugye tényleg azért fura, mert nem is puffadok, csak az emésztésemmel van valami… Étkezés után, eltelik tényleg másfél két óra, és utána jelentkezik a dolog… Kb mikor leér a vastagbélbe. Érzem a mozgását , meg hangokad ad ki. Ilyenkor van, hogy iszok rá teát vagy vizet és utána is előhozza ezt. :/
2022. febr. 15. 08:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomorsav csinálja ezt. Feszíti fent a mellkasomat és olyan, mintha a szívem "fájna" illetve sokszor fel is megy a pulzusom, ilyen hulye remegest érzek. Próbálj meg lúgosító teát inni vagy elszopogatni egy Rennie-t.
2022. febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!