Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladás után...

Tüszős mandulagyulladás után émelygés, hidegrázás, hőhullámok, étvágytalanság. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtöktől tüszős mandulagyulladásom volt, kaptam rá antibiotikumot, amit most is szedek még. Keddre már szinte semmit sem éreztem a torokfájásból, de a fent említett tünetek jelen vannak továbbra is.

Elég stresszes időszakon vagyok túl, ill. voltam már kezelve generalizált szorongással a múltban. Lehet összefüggés bármivel?



2022. febr. 17. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

"Tüszős mandulagyulladás után ... kaptam rá antibiotikumot, amit most is szedek még."

Tehát még nem gyógyultál meg, még nem vagy a tüszős mandulagyula után, hanem még csak közben vagy. Ezért.


"Elég stresszes időszakon vagyok túl, ill. voltam már kezelve generalizált szorongással a múltban. Lehet összefüggés bármivel?"

Igen, ezekkel. Ezek még rátesznek egy lapáttal.

2022. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!