Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek mandulagyulladása...

Akinek mandulagyulladása volt. Fellépett már valakinél hasonló tünet? Ezt okozhatja a gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek hasonló tünetei voltak, kérem esetleg mondja el a véleményét.

Már 1-2 éve kicsit érzem a torkomban, hogy valami nincs rendben. Nem fájt meg rendesen tudok étkezni, inkább csak érzem sokszor, hogy kapar a torkom és nyelésnél egy kisebb gombóc érzet van. Az utóbbi idöben (fél év) elkezdtem fáradtabb lenni, több alvásigény és napközben is levertség érzet, néha hidegrázás jön rám. Volt valakinek hasonló mandulagyulladás miatt? Voltam allergia/hormon/pajzsmirigy vizsgálaton és minden érték (nagyjából) rendben volt. Voltam fül-orr-gégészeten és van idöpontom mandulamütétre, azonban nem vagyok teljesen biztos, hogy ez okozza-e.

Csatoltam képeket is, csupán nem tudom, hogy emiatt ilyen fajta tünetek kialakulhanak-e.

A két kép kb 1 hónap eltéréssel készültek, a manduláim állandóan így néznek ki, már több, mint egy éve.

[link]

[link]


Köszönöm a segítséget!



2022. jan. 23. 01:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!