Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok, akik kórházba kerültek...

Azok, akik kórházba kerültek a koronával, vagy ismernek olyat, aki kórházba került tőle, hány nap után váltak a tünetek ennyire súlyossá?

Figyelt kérdés

Jelenleg covidosan ülök itthon, ez a negyedik napom tünetekkel és nem viselem túl jól, aztán egyedül bezárva az ember elkezd gondolkodni dolgokon. :)


Én már túl vagyok azon az időszakon, mikor annyira súlyossá válhatnak a tünetek, hogy kórházba kell mennem, vagy ez bármikor kijöhet, nem csak az elején?



2022. febr. 17. 17:31
A kérdező szavazást indított:
Az első napokban vált nagyon súlyossá.
Később vált nagyon súlyossá, úgy tűnt, javulok/javultak, aztán visszaestem/ek.
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a 10. nap környékén lehet egy kritikus pont. Nem tudom mennyi igazság van benne, nekem a háziorvosunk ezt mondta.
2022. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Omikronnál franc tudja, ritkábban okoz durva dolgokat.

A korábbiaknál olyan 7-10 nap környékén lett probléma, nekünk is ezt mondta a háziorvos, ő elég sok ilyet látott ugye, de máshol is ezt hallani.

2022. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ismerősöm 2napig volt náthás, szinte "viccből" csináltak tesztet.Utana semmi tünete nem volt. 1héttel később, a karantén utolsó napján hirtelen lett rosszul. Másnap már ment volna dolgozni, de helyette kórházba ment.(3x oltottan.)
2022. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Viszont, az biztos, hogy a stressz csak ront a dolgon.
2022. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy kérdező?
2022. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!