Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már délután 5 óta hanyok, kb...

Már délután 5 óta hanyok, kb 1 ora, masfel van 2 alkalom között, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Az első 3 meg kaja volt, a többi elvileg epe(keves, barnas es keseru). Inni csak ugy merek, hogy hanyas utan 1 kanal vizet. Mit kene csinalnom, hogy jobban legyek? Nagyon faradt is vagyok, de óránként ebredek es rohanok hanyni.

2022. febr. 19. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Ezt innen senki nem fogja tudni neked megmondani. Holnap reggel orvos, vagy kórház.
2022. febr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Benyeltél egy jó kis hányásos vírust.

Sajnos ez nagyon kellemetlen tud lenni, volt már benne részem.


Elég veszélyes tud olykor lenni mert nagy mennyiségű folyadékvesztést okoz. Mivel te már epét hánysz az arra enged következtetni, hogy ki vagy száradva.


Innod kellene 10 percenként egy-egy nagyobb kortyot. Ha nem sikerül akkor pedig kórház, ott majd kapsz infúziót és attól jobban leszel.

2022. febr. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vírus. Sokszor próbálj keveset inni, akkor is, ha hánysz, úgy is felszívódik valamennyi. Ha egészséges felnőtt ember vagy, akkor nem valószínű, hogy kiszáradsz. Akkor kérj segítséget, ha 24 órán belül sem szűnik meg a hányás.

De amúgy 24-72 óra alatt már el is fog múlni jó eséllyel az egész.

2022. febr. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
100%
Mindenképpen igyál. Hányni ígyis-úgyis fogsz - ha iszol, még könnyebben is fog menni, ha viszont nem, akkor kiszáradhatsz, de mindenképp kellemetlenebb lesz. Amúgy szerintem is vírus, jobbulást!
2022. febr. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat mindenkinek!
2022. febr. 19. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy? Igyál, amennyit tudsz, ha nem akarsz kórházba infúzióra bemenni :) jobbulást!
2022. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért pontoztátok le a kettes válaszom?


Miben nem volt hasznos? Ugyanazt mondtam mint ti, annyi, hogy hozzátettem ha inni sem tud akkor jobb ha kórházba megy.

2022. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aznap meg hánytam reggel hetig kb, meg tegnap, de ma már minden rendben van, koszonom mindenkinek a tanácsokat
2022. febr. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!