Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért gondjaik azt aki már...

Miért gondjaik azt aki már kapott három oltást hogy már nem kell maszkot hordania?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Mert ertelme sosem volt...
2022. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Az elsővel ellentétben én úgy gobdoltam, van értelme, DE már semmi, az omikronnal vége a vírusnak.
2022. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert ők már orbitron szerint halhatatlanok lettek, így semmitől sem kell félniük. Ellenben azokkal, akik nincsenek beoltva... ők biztosan meghalnak, ha elkapják a covidot. Megjegyzem, hogy én is csak ott veszek maszkot, ahol kötelező, pedig kereken nullaszor vagyok beoltva. Marhaság az egész, eddig sem védett meg senkit semmitől, ahogy ezután sem fog.
2022. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kellene már. Nem akadályozza meg az elkapását, csak kitolja 50%-kal az ehhez szükséges időt. Ezért szívatni 8 millió embert, hogy később legyen náthás, némi torokkaparással?
2022. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!