Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért mondják, hogy csoda, ha...

Miért mondják, hogy csoda, ha egy telet nátha nélkül megúszol?

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert általaban minden évbe megfázik egyszer a ember
2022. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
A hideg nyálkás idő kedvez a baciknak. Ők mindenhol jelen vannak, és rendkívüli változatosság jellemző rájuk. Minél öregebb vagy, annál több fajukkal kötöttél már közelebbi ismeretséget, tehát egyre több törzs ellen vagy védett, de egy-egy új faj valahogy mindig befigyel. Ez, mondjuk, nem is baj. Hiszen az immunrendszered nem úgy lesz erős, ha a széltől is óvod, hanem úgy, hogy ha dolgoztatva van. Erre pedig remek dolog a szezonális nátha.Bele nem halsz, csak egy kicsit taknyos leszel tőle, hogy érezd, mennyit ér az élet. 😂
2022. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Mert híresen beteges nép vagyunk, és ahogy elnézem, a többség szerint ez így teljesen rendjén is van. Egyáltalán nem normális, ha az ember minden szir-szarral ágynak esik. A nátha sem alapállapot.
2022. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Akkor még 1 hét és csoda történik.
2022. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én olyan 24 éves koromig évente 2-4-szer kaptam el náthákat, azóta meg 1-1,5 havonta. Szerintem részben genetika, részben esetleg krónikus gyulladások.


Ősz eleje óta 4-szer voltam beteg, 2 darab 1,5 hetes 'megfázás', 2 darab 1-2 napos orrdugulás. Az egyik hosszú az omikron.

Még a szeptemberi óta maradt is valami nagyon enyhén, de mégis jelen van, így a fül-orr-gégészetre is lesz utam. Továbbá az enyhe asztmámat is kihozta, mert enyhén hurutosan köhögök is ősz óta.

2022. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!