Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor értik meg mások is,...

Mikor értik meg mások is, hogy a nátha fertőző?

Figyelt kérdés
És nem, nem azért leszel beteg mert nem öltözöl fel. Kb semmi köze nincs hozzá, hogy éppen miben slattyogsz, hanem hogy kitől mit kapsz el.

2022. febr. 8. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%

Van köze a hűvösnek hozzá, mert akkor sokkal fogékonyabb vagy rá!


De olyan szempontból tudok veled azonosulni, hogy ha találkozok náthás emberrel, akkor sokan mondják, hogy csak a meghűltek, ezért akarnak puszit adni, köhécselnek, stb. Azt hiszik, hogy külön dolog a vírusos nátha és a megfázás.

2022. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
De van köze, a szervezeted olyan állapotba kerül, amiben már a mindenhol IS jelenlévő kórokozó meg tudja betegíteni.
2022. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hagyod, hogy adjanak puszit?
2022. febr. 8. 15:45
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
De igen, 1-es igazad van abban, hogy azt hiszik még sokan, hogy "csak meghűltek" az nem kórokozó által történt betegség.
2022. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én mindig nyáron vagyok náthás :D Na mind1.
2022. febr. 8. 15:52
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a többség meg van róla győződve, hogy a náthát a hideg okozza. De nem csak ezért járnak így dolgozni, influenzásan is bemennek tekintet nélkül másokra.
2022. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, mert az se fertőz :) Hiszen menjél arrébb és nem kapod el tőle :D
2022. febr. 8. 16:17
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nincs benne a kultúránkban, hogy otthon maradjunk. Az emberek influenzásan bele sem gondolnak, hogy nem kéne ide-oda járkálni, dolgozni menni. Sok munkáltató is elvárja, hogy bemenjenek. A (néhai) idősebb, betegebb kollégák vagy fiatalabb kollégák szülei eközben forognak a temető bizonyos parcelláinak sírjaiban, miután influenzásan ugye nehogymá' otthon maradjon bárki is.
2022. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%

A megfázás nem fertőző betegség.

Aki pedig otthon marad minden szíre-szóra, azt utálják a kollégák, mert helyette is kell dolgozni, ingyen. Ilyen egyszerű ez.

2022. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
9# most poénkodsz ugye?
2022. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!