Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet? Ugye...

Szerintetek mi lehet? Ugye nem rák?

Figyelt kérdés
Szoval kB 4 hónapja meg van nagyobbodva 2 nyirokcsomók a államnál. Előtte kaptam oltást (nem covid) utána pár napra rá megfaztam. Azóta nem múlik el. Mostanában reggelente nagyon sápadt szoktam lenni. Fogyni nem igazán fogytam sőt.
2022. febr. 23. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menjél el a 🏠 orvoshoz.
2022. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. :) De menj el orvoshoz. Őszintén, én ezzel nem vártam volna 4 hónapot. Mindenesetre mindenképp menj el orvoshoz, mert itt senki sem tud neked semmi konkrétat mondani.
2022. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valószínű hogy az? Suliba járok tesizni tudok nem vagyok rosszul meg ilyenek!! Közérzetem jó
2022. febr. 23. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Már egyszer megválaszoltam neked pár hete hogy nem vagy rákos,de azért menj el háziorvoshoz. Eddig még akkor nem sikerült?
2022. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit mielőtt orvoshoz mész, adj neki még 4 hónapot, hátha elmúlik. Majd a második 4 megteszi, amit az első 4 nem tudott. Addig is legalább aggódhatsz és kérdezősködhetsz tovább:)
2022. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-os. Mire gondolsz??? Mit tesz meg? Amúgy rendben
2022. febr. 23. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Itt senki sem tud téged diagnosztizálni. Ne gondolj a legrosszabbra, ne gondolj a rákra, mert amíg nem mész orvoshoz, senki sem fog neked semmit sem fixen megmondani. És magadat se próbáld meg diagnosztizálni, mert azzal csak magadat bököd. Viszont holnap ha tudsz, menj el orvoshoz, mert elég sokat vártál már vele, és nem kéne már tovább húzni.
2022. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged/segítségeteket. Utána néztem a leukémia illetve a limfóma tüneteinek és a nyirokcsomókon kívül (meg a köhögés de az 1-2 napja elmúlt) egyik sem jellemző rám.
2022. febr. 23. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne diagnoztizàld magad.
2022. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben
2022. febr. 23. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!